کد خبر: 1018237 A

قیمت روز آهن آلات

تولیدکنندگان آهن آلات آهنک برای رفاه حال مشتریان و تسهیل در امر خدمات، قیمت های به روز شده و لحظه ای محصولات را آپلود خواهند کرد.

قیمت روز آهن آلات

امروزه تمامی آهن آلات و مصالح ساختمانی به خصوص قیمت میلگرد و قیمت تیرآهن دارای نوسانات بسیاری شده اند که عوامل متعددی در تعیین نرخ نهایی آن ها دخیل می باشد. لذا آگاهی از قیمت اصلی و به روز آهن آلات برای خریدار یک امر واجب و ضروری به نظر می رسد.

باتوجه به نوسانات فعلی اگر به دنبال مرجعی جهت آگاهی از قیمت آهن آلات به صورت لحظه ای هستید، به شما عزیزان مراجعه به سایت آهن آلات آهنک و دریافت مشاوره از کارشناسان فروش را پیشنهاد می کنیم. در فروشگاه آهنک سعی بر آن بوده تا علاوه بر امکان خرید حضوری، خرید غیر حضوری و اینترنتی نیز میسر گردد.

سایت های فروش آهن آلات

قیمت آهن آلات با توجه به عوامل و شرایط خاصی به طور مدام در حال تغییر است. این تغییرات در سال های اخیر با توجه به تحریم ها  و نوسانات بازار طلا و ارز شدت بیشتری داشته است و با شیب تندتری مسیر صعودی بودن را طی می کند. تولیدکنندگان آهن آلات آهنک برای رفاه حال مشتریان و تسهیل در امر خدمات، قیمت های به روز شده و لحظه ای محصولات را آپلود خواهند کرد. همچنین امکان ارتباط آنلاین با کارشناسان فروش و ارتباط  تلفنی با آن ها مقدور گشته است.

عوامل موثر بر قیمت آهن آلات

  • هزینه حمل بار

با توجه به اینکه فروشنده تا رساندن محصول مورد نظر به خریدار چه مسافتی را باید طی  کند هزینه حمل بار متفاوت خواهد بود. به طور معمول هزینه حمل بار از قبل محاسبه شده است و افزون بر قیمت آهن آلات خام از سمت مشتری پرداخت می شود.

  • نوع آهن آلات

نام کوچک آهن آلات گستره وسیعی را در برخواهد گرفت. در واقع محصولاتی با این نام دارای انواع متفاوتی مانند میلگرد آجدار، میلگرد ساده، تیرآهن بال پهن، تیرآهن لانه زنبوری و... خواهند بود. قیمت روز در مورد هر کدام از آن ها متفاوت است. حتی در مورد تیرآهن بسته به طول، عرض، قطر، شکل و کارخانه سازنده  قیمت آن متفاوت خواهد بود.

  • قیمت طلا، ارز، نفت و ...

آهن آلات از جمله محصولاتی می باشند که قیمت تمام شده آن ها به قیمت طلا و ارز بستگی دارد. به دلیل نوساناتی که  در چند سال اخیر در بازار طلا و ارز وجود داشته، بازار قیمت اهن آلات نیز قیمت ثابتی را تجربه نکرده است.

نوسانات قیمت آهن آلات

برای بررسی قیمت آهن آلات در ایران می توان این بررسی را در یک بازه زمانی خاص در نظر گرفت و نمودار مربوط به آن را بررسی کرد. با این کار اطلاعات بیشتری راجع به تغییرات نرخ قیمت آهن آلات به دست خواهد آمد.

gt

 

با توجه به نمودار بالا که تغییرات قیمت تیرآهن در سال 1398 را نشان می دهد می توان اینگونه استنباط کرد که در یک بازه زمانی یکسال گذشته قیمت ها روند صعودی را طی کرده اند. در نقاطی به دلیل کم شدن تورم جهانی این نمودارها سیر نزولی داشته اند که مدت زمان آن بسیار کوتاه می باشد.  این افزایش پیوسته نرخ آهن آلات را می توان نشأت گرفته از اقتصاد تحت فشار و تحریم های اعمال شده دانست.

 

 

انتهای پیام/
قیمت تیرآهن قیمت میلگرد آهن آلات آهنک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر