کد خبر: 384338 A

در اردیبهشت ماه محقق شد

​به دنبال استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب بانک صادرات ایران که از طریق دستگاههای خوپرداز این بانک ارایه می گردد تعداد تراکنش های این دستگاههای در اردیبهشت ماه سالجاری نسبت به فروردین ماه از رشد 14 درصدی برخودار شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و در پاسخ به نیاز هموطنان خدمات متنوعی علاوه بر پرداخت وجه از طریق دستگاههای خودپرداز های خود از قبیل: برداشت وجه از حساب بدون کارت، فروش شارژ تلفن های اعتباری اپراتورهای مختلف، اعلام مفقودی کارت و... را به مشتریان ارایه می نماید. که خدمات مطلوب و دسترسی آسان به خودپردازهای این بانک رشد 14 درصدی میانگین روزانه تعداد تراکنش دستگاههای خودپرداز در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ماه سالجاری را نشان می دهد.

شایان ذکر است هم اکنون افزون بر خدمات پرداخت وجه، قابلیت دریافت مکانیزه قبوض، عملیات رمز، انتقال وجه، اعلام مانده حساب، ارایه صورتحساب، خدماتی همچون: خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری، پرداخت اقساط کارت اعتباری، کمک به موسسات خیریه و اعلام مفقودی کارت نیز از طریق این دستگاهها قابل ارایه می باشد.

گفتنی است این بانک به منظور تسهیل امور بانکی هموطنان حدود ٥هزار دستگاه خودپرداز در سراسر کشور نصب نموده که این دستگاهها روزانه به طور متوسط ٢میلیون و ٤٣٣ هزار تراکنش بانکی دارندگان کارت بانکهای عضو شتاب را با موفقیت انجام می دهند.

 

ایران تلفن رشد روابط عمومی کارت اعتباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر