کد خبر: 248482 A

با برتری مقابل تیم گلستان؛

مرحله نهایی هفتمین دوره لیگ‌برتر کبدی استاندارد بانوان انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم سیستان و بلوچستان در مجموعه ورزشی بعثت تهران به پایان رسید.

مرحله نهایی هفتمین دوره لیگ‌برتر کبدی استاندارد بانوان انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم سیستان و بلوچستان در مجموعه ورزشی بعثت تهران به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، مرحله نهایی هفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کبدی استاندارد بانوان باشگاه‌های کشور انتخابی تیم ملی با حضور ۶ تیم گلستان، البرز، اصفهان، سیستان و بلوچستان، تهران و نیوساد رشت به صورت دوره‌ای در یک گروه از روز یکشنبه ۱۲ بهمن‌ماه در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی بعثت تهران آغاز شد و در نهایت تیم سیستان بلوچستان موفق شد با شکست تمامی رقبای خود به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

پنجمین و آخرین بازی تیم ها در مرحله نهایی صبح امروز برگزار شد و در حساس‌ترین بازی این مرحله دو تیم گلستان و سیستان و بلوچستان به مصاف هم رفتند که تیم پیروز این دیدار به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کرد و در پایان این تیم سیستان وبلوچستان بود موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۲۷ تنها با یک اختلاف امتیاز به پیروزی دست پیدا کند و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

یکی دیگر از بازی‌های حساس صبح امروز رقابت البرز و اصفهان برای کسب عنوان سومی مشترک بود که در نهایت دختران کبدی کار کرجی موفق شدند ۳۹ بر ۲۹ تیم اصفهان را شکست دهند تا به همراه تهران در سکوی سوم قرار گیرند.

نتایج کامل مرحله نهایی بدین شرح است:
یکشنبه ۱۲ بهمن نوبت صبح:
گلستان ۴۹ - نیوساد رشت ۳۰
سیستان و بلوچستان ۴۲ – البرز ۳۷
تهران ۴۹ – اصفهان ۴۵
یکشنبه ۱۲ بهمن نوبت عصر:
گلستان ۳۸ - البرز ۲۵
نیوساد رشت ۳۵ - اصفهان ۵۴
سیستان و بلوچستان ۳۹ - تهران ۲۵
دوشنبه ۱۳ بهمن نوبت صبح:
گلستان ۳۴ - اصفهان ۲۸
البرز ۳۶ – تهران ۴۰
نیوساد رشت ۲۶ - سیستان و بلوچستان ۴۰
دوشنبه ۱۳ بهمن نوبت عصر:
گلستان ۷ – تهران ۷
اصفهان ۲۷ – سیستان وبلوچستان ۲۸
البرز ۳۷ – نیوساد رشت ۳۱
سه شنبه ۱۴ بهمن نوبت صبح:
گلستان ۲۷ – سیستان وبلوچستان ۲۸
تهران ۷۰ – نیوساد رشت ۲۵
اصفهان ۲۹ – البرز ۳۹
Attachments area
Preview attachment banoovan۱۲۸۹. jpg
[Image]

لیگ برتر کبدی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر