کد خبر: 230565 A

انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو؛

قرعه‌‌کشی دور اول ازمرحله انتخابی مسابقات فوتبال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در قاره آسیا برگزار شدکه بانوان فوتبالیست ایران در گروه سوم این رقابت‌ها که سه تیمی است باید با چین‌تایپه و لائوس پیکار کنند.

بانوان فوتبالیست ایران رقبای خود را در مسیر کسب سهمیه حضور در مرحله نهایی فوتبال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو شناختند.

به گزارش ایلنا، قرعه‌‌کشی دور اول از مرحله انتخابی مسابقات فوتبال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در قاره آسیا برگزار شد که بانوان فوتبالیست ایران در گروه سوم این رقابت‌ها که سه تیمی است باید با چین‌تایپه و لائوس پیکار کنند.

در گروه نخست این رقابت‌ها تیم‌های میانمار، هند، بحرین و سریلانکا قرار دارند و در گروه دوم ازبکستان، ‌ اردن، ‌ هنگ‌کنگ و فلسطین جای گرفته‌اند. تیم‌های نخست هر گروه به دور دوم رقابت‌ها راه پیدا خواهند کرد که در این مرحله تیم‌های رده ششم و هفتم قاره آسیا به ترتیب تایلند و ویتنام وارد رقابت‌ها می‌شوند.

از دور دوم رقابت‌ها نیز که به صورت گروهی برگزار می‌شود تنها یک تیم صعود می‌کند تا در دور آخر مرحله انتخابی حریف تیم‌های رده بالای فوتبال زنان آسیا یعنی ژاپن(رده اول)، استرالیا(رده دوم)، کره شمالی(رده سوم)، چین(رده چهارم)، و کره جنوبی(رده پنجم) باشد.

دو تیم صعودکننده از آخرین دور مرحله انتخابی که به صورت گروهی برگزار می‌شود، پرچمداران فوتبال زنان آسیا در ریودوژانیرو خواهند بود.

المپیک ایران بحرین تایلند چین رقابت زنان ژاپن فوتبال کره شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر