کد خبر: 216873 A

با حضور ۱۰۰ ورزشکار؛

هفته سوم و چهارم لیگ برترتیراندازی بانوان به میزبانی باشگاه انقلاب در سالن ۸۰خط مجموعه ورزشی آزادی در دو رشته تفنگ و تپانچه برگزار شد.

هفته سوم و چهارم لیگ برترتیراندازی بانوان به میزبانی باشگاه انقلاب در سالن ۸۰خط مجموعه ورزشی آزادی در دو رشته تفنگ و تپانچه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این رقابت‌ها با حضور بیش از ۱۰۰ورزشکار در دو رشته تفنگ و تپانچه بانوان، عصر روز پنج شنبه و دیروز جمعه، یکم و دوم آبان‌ماه به میزبانی باشگاه‌انقلاب و با حضور ۷تیم نیروی‌زمینی ارتش، مقاومت، باشگاه‌انقلاب، پاس‌قوامین، دانشگاه علوم‌انتظامی، زمزم‌شیراز و ثامن‌الحجج(ع) به سرداوری مهتاب رضوی در سالن ۸۰ خط مجهز به سیبل‌های الکترونیکی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

گزارش هفته سوم

درهفته سوم مسابقات، تیم‌های پاس‌قوامین، ثامن‌الحجج(ع) خراسان‌رضوی و نیروی‌زمینی ارتش در تفنگ و تپانچه بر رقبای خود پیروز شدند. در رده‌بندی انفرادی تفنگ بادی، نسا پاریاب(ثامن‌الحجج(ع)) با امتیاز ۴۱۷٫۳، الهه احمدی(نیروی‌زمینی ارتش) با امتیاز ۴۱۵٫۷و نرجس امام قلی‌نژاد(نیروی زمینی ارتش) با امتیاز ۴۱۵٫۶به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در بخش انفرادی تپانچه بادی، سارا میرابی(پاس قوامین) با امتیاز ۳۸۰نفر اول و فاطمه حسینی(ثامن‌الحجج(ع)) با امتیاز ۳۸۰ نفر دوم و بهناز غلامی(نیروی زمینی ارتش) با امتیاز ۳۷۷ نفر سوم این رقابت‌ها بودند. تیم مقاومت در این رقابت‌ها در استراحت به سر می برد.

گزارش هفته چهارم

هفته چهارم این مسابقات، در رشته تفنگ با برتری تیم‌های، ثامن‌الحجج(ع)، دانشگاه علوم انتظامی و نیروی‌زمینی ارتش بر حریفان خود به پایان رسید. در انفرادی تفنگ بادی، مریم طالبی(ثامن الحجج(ع)) با امتیاز ۴۱۷٫۶و نجمه خدمتی(مقاومت) با امتیاز۴۱۷٫۱و الهه احمدی(نیروی زمینی ارتش) با امتیاز ۴۱۶٫۰به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در تپانچه، تیم‌های، ثامن‌الحجج(ع)، باشگاه انقلاب و زمزم شیراز بر رقبای خود غلبه کردند. در انفرادی تپانچه، فاطمه حسینی(ثامن الحجج(ع)) با امتیاز ۳۷۹ مقام اول و الهام هریجانی(مقاومت) با امتیاز ۳۷۹ مقام دوم و مریم سلطانی(ثامن‌الحجج(ع)) با امتیاز ۳۷۵مقام سوم این رقابت‌ها بودند. همچنین در هفته‌چهارم مسابقات لیگ‌برتر سلاح‌های بادی کشور بانوان، تیم پاس‌قوامین در استراحت به سر می‌برد.

لیگ‌برتر تیراندازی سلاح‌های بادی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر