کد خبر: 212654 A

تیراندازی‌قهرمانی دانشجویان‌جهان؛

پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان از ۱۶ لغایت ۲۰ مهر در شهر العین امارات برگزار می‌شود.

در چهارمین روز از رقابت‌های قهرمانی دانشجویان جهان و در رشته تفنگ ۵۰ متر ۳ وضعیت بانوان، مریم طالبی توانست در جایگاه بیستم این رشته قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، چهارمین روز از پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان، با برگزاری مسابقات رشته تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت بانوان پیگیری شد و تیم کشورمان با ترکیب مریم طالبی، مه لقا جام بزرگ و دینا فرزادخواه، رقابت خود را با حریفان جهانی و قدرتمند آغاز کردند.

در این رقابت که در ۳ وضعیت ایستاده، نشسته و درازکش برگزار شد، در پایان کار طالبی با کسب مجموع امتیاز ۵۷۱ در جایگاه بیستم ایستاد و جام بزرگ با ۵۷۱ امتیاز و فرزادخواه با ۵۶۶ امتیاز رده‌های بیست و دوم و بیست و هفتم را از آن خود کردند.

جئورتا ایلیه لائورا(رومانی)، یو سئویونگ(کره جنوبی)، ایزابلا استراب(آلمان)، نیکولا مازوروا(جمهوری چک)، ئوراکا کوهاری(اسلونی)، مارینه موگلر(فرانسه)، گانخویاگ نانزین زایا(مغولستان) و کاترینا توسکانی(ایتالیا)، به فینال این رشته راه یافتند.

در بخش تیمی نیز تیم‌های کره جنوبی، ایتالیا و آلمان رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و تیم ایران در مجموع در جایگاه هشتم قرار گرفت.

پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان از ۱۶ لغایت ۲۰ مهر در شهر العین امارات برگزار می‌شود.

مسابقات تیراندازی تیراندازی‌قهرمانی دانشجویان‌جهان مریم طالبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر