کد خبر: 197603 A

هدفم طلای تیر و کمان اینچئون است؛

بیش از ۱۰ سال است که در رشته تیراندازی با کمان فعالیت می‌کنم و هدفم به عنوان اولین بانوی کماندار خراسان رضوی، کسب مدال طلا تیمی و انفرادی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی است.

تنها نماینده تیر و کمان خراسان رضوی در رقابت های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی، اظهار کرد: تمام تمرکز خود را برای رسیدن به مدال طلا در اینچئون گذاشته‌ام.

به گزارش ایلنا، سکینه قاسم‌پور اظهار کرد: بیش از ۱۰ سال است که در رشته تیراندازی با کمان فعالیت می‌کنم و هدفم به عنوان اولین بانوی کماندار خراسان رضوی، کسب مدال طلا تیمی و انفرادی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی است.

وی افزود: از حدود یک سال و نیم گذشته با راه‌یابی به اردوی تیم ملی، تمرینات بدون وقفه و پرفشاری را پشت سرگذاشته‌ام و در چند مسابقه برون مرزی به همراه این تیم حضور پیدا کردم.

این ملی‌پوش تیراندازی با کمان خراسان رضوی با اشاره به کسب مقام نایب قهرمانی آسیا در سال گذشته به همراه تیم کامپوند بانوان کشور در چین تایپه، تصریح کرد: در آخرین مسابقه برون مرزی که هفته گذشته که به همراه تیم ملی در آن شرکت کردیم نیز توانستیم به مقام سوم تیمی رقابت های جایزه بزرگ آسیا در تایوان دست یابیم.

وی ادامه داد: اردوی آمادگی تیم ملی تیر و کمان بانوان کشور تا روز دوشنبه ۳ شهریور ماه در تهران ادامه پیدا می‌کند سپس تا قبل از اعزام به کره جنوبی اردویی نیز در بندر انزلی به خاطر تشابه شرایط آب و هوایی آن با اینچوئن خواهیم داشت.

قاسم‌پور به آغاز بازی‌های آسیایی اینچئون از هفته پایانی شهریور ماه اشاره و بیان کرد: تمام تمرکز خود را بر روی تمرینات تیم ملی گذاشته‌ام و امیدوارم بتوانم در این رقابت ها برای کشورم افتخار کسب کنم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه به عنوان نماینده کشورم به این مسابقات اعزام می‌شوم تلاش می‌کنم با کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی ثابت کنم جای ورزشکار دیگری را بی‌جهت اشغال نکرده‌ام.

سکینه قاسم‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر