کد خبر: 210986 A

درخشش آذری‌ها در اینچئون؛

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا از آذربایجان شرقی، کاروان ورزش ایران نیز با ۲۸۲ ورزشکار شامل ۲۲۴ ورزشکار مرد و ۵۸ ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود که با کسب ۲۱ مدال طلا، ۱۸ مدال نقره و ۱۸ مدال برنز با یک پله سقوط نسبت به دوره گذشته در رده پنجم قرار گرفت.

ورزش آذربایجان‌شرقی در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی میثم قجر - هادی تاجیک –سیدمهدی موسوی در رشته کبدی، مهدی انصاری در رشته شنا، فرزاد باهر ارسباران در رشته شمشیربازی، یوسف کرمی در رشته تکواندو، پرویز هادی در رشته کشتی، پرویز مردانی دوچرخه‌سواری کوهستان، سجاد هاشمی در رشته دوومیدانی، مهرداد صمصامی در رشته هندبال از آذربایجانشرقی در بازی‌های آسیایی اینچون حضور داشتند و که پرویز هادی در رشته ۱۲۵ کیلوی کشتی آزاد به مدال طلا دست یافت خواهند داشت.

فرزاد باهر ارسباران به مدال نقره تیمی اسلحه سابر و میثم قجر، هادی تاجیک، سیدمهدی موسوی به مدال نقره تیمی رقابت‌های کبدی دست ییافتند.

همچنین در کنار ورزشکاران، مجید بهرامی سرپرست تیم کبدی، علیرضا وصالی داور رشته شمشیربازی، نیک‌ور داور قایقرانی، علیرضا موسویان داور رشته هندبال و ابراهیم فیروزی داور والیبال نیز برای استان افتخار آفرینی کردند.

آذربایجان شرقی ایران بازی تکواندو دوچرخه سواری دوومیدانی سرپرست تیم کره جنوبی کشتی کوهستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر