کد خبر: 555668 A

استان البرز را می‌توان یکی از جدیدترین استان‌های کشور دانست که مرکز آن شهر کرج است. اما این استان از جنبه‌های مختلفی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که باید به آنها توجه کرد.

خیلی‌ها معتقدند اگر بخواهیم از همه جای ایران مردمانی را با فرهنگ، لهجه، گویش و سبک زندگی متفاوت و متنوع را یک جا ببینیم، می‌توانیم به استان البرز و شهر کرج سر بزنیم. اما شاید شهرهای دیگری هم این شرایط را داشته باشند. ولی استان البرز و کرج را باید از جنبه‌های مختلف بررسی کرد.

این استان زیبا که در جوار تهران و قزوین قرار دارد، موقعیت ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.جاذبه‌ها و زیبایی‌های طبیعی استان البرز و اطراف کرج مانند کردان یا طالقان را نمی‌توان نادیده گرفت. از طرف دیگر مناطق صنعتی و نزدیکی به تهران باعث شده است استان البرز در کشور جایگاه ویژه‌ای داشته باشد.

خیلی‌ها معتقدند ویژگی‌های منحصربه‌فرد و سبک زندگی استان البرز و به‌ویژه شهر کرج با توجه به همجواری آن با استان تهران باعث شده تا با منطقه‌ای خوب برای زندگی روبه‌رو باشیم. از طرف دیگر نزدیکی این استان با استان مازندران و ترددهای زیاد از مسیر کرج باعث شده است با منطقه‌ی ویژه‌ای روبه‌رو باشیم.

بسیاری از افرادی که در تهران کار می‌کنند نیز ترجیح می‌دهند به دلیل شرایط مالی و اقتصادی، شرایط آب‌وهوایی و سبک زندگی ساده‌تر، ترجیح می‌دهند در استان البرز، کرج و مناطق مسکونی اطراف این شهر زندگی کنند.

نه تنها ساکنان این استان و تهران، بلکه مردم شهرهایی چون قزوین و قم نیز معتقدند شرایط معامله و خرید و فروش در کرج بسیار مطلوب و ویژه است. حتی تامین بسیار از کالاها و مواد اولیه از استان البرز انجام می‌شود. شما هر چیزی که بخواهید و تصور کنید در تهران پیدا می‌شود را می‌توانید در شهرهای استان البرز و به‌ویژه کرج با قیمت بسیار خوب و مناسب‌تر پیدا کنید.

کافی است برای اثبات این ادعا سری به سایت شیپور بزنید. تنوع زیادی از انواع ملک به صورت ویلایی و آپارتمان را می‌بینید که با قیمت‌های مناسب امکان خرید یا رهن و اجاره‌ی آنها وجود دارد. بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند به جای اجاره‌نشینی در تهران از فرصت خرید آپارتمان در کرج و اطراف آن در استان البرز استفاده کنند.

برای تردد به تهران هم می‌توانید از مترو استفاده کنید اما اگر دنبال خودروی شخصی هستید نیز جای نگرانی نیست.تنوعی زیادی از انواع خودروها در کرج وجود دارد که قیمت بسیار مناسبی دارند. کافی است به صفحه‌ی مربوط به استان البرز و کرج در سایت شیپور مراجعه کنید تا خودروهای مختلفی را پیدا کنید که خوش‌قیمت هستند.

اما به این معنی نیست که در کرج فقط می‌توانید آپارتمان یا خودروی خوب و قیمت مناسب پیدا کنید.تنوعی از کالا و خدمات با کیفیت در این شهر وجود دارد که باعث شده است تا استان البرز محصولات خود را به دیگر استان‌ها نیز صادر کند.

استان البرز ایران خرید و فروش سبک زندگی مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر