کد خبر: 379696 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام خطاب به مدیران:

ایلنا: معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به مدیران کل استان گفت: انتصاب مدیران و هر گونه بازدید از سطح شهرستان‌ها را با هماهنگی فرمانداران به انجام برسانند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، حسین کلانتری روز شنبه در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: برگزاری باشکوه و بسیار مطلوب انتخابات هفتم اسفند و مرحله دوم آن در استان با وجود برخی نگرانی ها ناشی از اتفاقات دوره های گذشته نشان داد که مردم و مسئولان ارشد استان با همراهی یکدیگر وبا تعامل و همدلی در مسیر پیشرفت و توسعه گام بر می‌دارند.

وی افزود: نشاط سیاسی، مشارکت عمومی و فعالیت قانونمند احزاب در استان از رویکردهای راهبردی مسئولان طی 2 سال گذشته بوده که آمارها نشان می دهد این عملکرد 2 برابر دوره‌های پیشین بوده است.

معاون استاندار ایلام یادآور شد: در جریان سفر سفیر اتریش به استان امنیت پایدار و بسیار مطلوب منطقه مورد توجه این مقام اروپایی قرار گرفت که نشان از عزم و تلاش همه جانبه نیروهای نظامی و امنیتی با همراهی مردم برای برقراری و استقرار آرامش مثال زدنی در استان است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: امنیت پایدار در استان حرکت در مسیر توسعه را بهبود می‌بخشد.

وی ابراز کرد: امنیت پایدار و مثال زدنی این استان با وجود برخورداری از 430 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، ایلام را در مسیر توسعه قرار داده است.

کلانتری با اشاره به تشکیل مجلس دهم از نمایندگان جدید استان در خانه ملت خواست شکل گیری منطقه آزاد تجاری مهران و منطقه ویژه اقتصادی دهلران را بطور جدی پیگیری کنند، ضمن اینکه تشکیل فراکسیون استان های مرزی نیز می تواند در تحقق مطالبات مردم این مناطق مثمرثمر باشد.

وی به در پیش بودن آیین‌های اربعین حسینی پرداخت و تاکید کرد: مدیریت ارشد استان برنامه‌ریزی مدونی را برای رفع نقاط ضعف سال گذشته و تقویت نقاط قوت انجام داده و باید از این موضوع که استان را در سطح جهانی مطرح کرده به بهترین شکل ممکن بهره‌برداری کنیم.

معاون استاندار ایلام همچنین تشکیل اتاق استانداری ایلام در دانشگاه تهران به عنوان یکی از مراکز تاثیرگزار علمی کشور و همچنین اتاق دانشگاه تهران در استانداری ایلام به منظور بررسی مسائل و آسیب‌های اجتماعی را از طرح‌های اجرا شده طی ماه‌های اخیر عنوان کرد.

آسیب های اجتماعی انتخابات شورای اداری ایلام منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر