کد خبر: 135968 A

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی صبح امروز از دستگیری دونفر توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی صبح امروز از دستگیری دونفر توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایلنا سرگرد «میر عباس شهبازی» در تشریح این خبر گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر در نقاطی از شهر تیم‌های عملیاتی این یگان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به صحت موضوع فوق نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که طی آن دستور ورود به منزل و بازداشت مته‌مان صادر شد که در نتیجه با هماهنگی‌های انجام شده تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اقدام به دستگیری نامبردگان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی تصریح کرد: در این تحقیقات تکمیلی مشخص شد که دو توزیع کننده مواد مخدر با حضور در این محدوده اقدام به توزیع مواد مخدر کرده و این امر باعثتجمع معتادان در آنجا شده است.

وی افزود: ماموران در یک یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند ۲ سوداگر مرگ دستگیر و ۳۳۳ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط کنند.

این مقام مسئول در استان افزود: مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و ناهنجاری‌ها در جامعه شده و مبارزه با این پدیده شوم بستگی به عزم عمومی داشته و پلیس نیز به عنوان مجری قانون آماده دریافت گزارش‌های شهروندان در ارتباط با فعالیت قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر و قرص‌های روان گردان از طریق مرکز ۱۱۰ است.

سرگرد شهبازی با اشاره به اینکه در بازرسی از مته‌مان مقادیری مواد مخدر بسته بندی شده ب، کشف و ضبط شد، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده هر دو متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

پلیس مبارزه با مواد مخدر جامعه خرید و فروش قانون کشف و ضبط مرگ مواد مخدر ناهنجاری دستگیری ملکشاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر