کد خبر: 129189 A

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام، از برپایی ابستگاه‌های «همه واقف باشیم» در سطح بقاع متبرکه این شهرستان در هفته وقف خبر داد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام، از برپایی ابستگاه‌های «همه واقف باشیم» در سطح بقاع متبرکه این شهرستان در هفته وقف خبر داد.

به گزارش ایلنا سیدسجاد حسینی مقدم رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام، اظهار کرد: این ایستگاه‌ها علاوه بر بقاع متبرکه و امام زادگان در محل فرودگاه، مصلی و مسجد مقدس صاحب الزمان(عج) شهر ایلام برپا خواهد شد.

وی، تصریح کرد: در ایستگاه‌های همه واقف باشیم روحانیون و مبلغان اعزامی مستقر شده و در زمینه ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف، پاسخ گویی به سوالات شرعی و احکام مراجعه کنندگان فعالیت می‌کنند.

حسینی مقدم انتشار مقاله با کارکرد وقف و اقتصاد در روزنامه‌ها و جراید استان، برگزاری نشست با اصناف، خیران مستعد وقف، جامعه پزشکان و روحانیون، غباروبی نمادین امام‌زاده حاج بختیار(ع) چوار با حضور مسئولان شهرستان، طلاب و خانواده‌های محترم شهدا، اجرای مراسم سوگواری و عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) در مسجد صاحب الزمان(عج) از دیگر برنامه اوقاف شهرستان ایلام در هفته وقف خواهد بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام، بیان کرد: برپایی خیمه‌های معرفت در قالب جلسات پرسش و پاسخ در مسائل دینی، مشاوره خانوادگی و استقرار روحانی نیز یکی دیگر از برنامه‌های گرامی داشت هفته وقف در سطح بقاع متبرکه و امام زادگان شهرستان ایلام است.

اداره اوقاف و امور اقتصاد پرسش و پاسخ جامعه عزاداری فرودگاه مسجد پیامبر روزنامه ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر