کد خبر: 113054 A

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان ایلام: کسانی می‌توانند به سعادت حقیقی دست یابند که با گذشت و صمیمیت ازدواج کنند.

حجت‌الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام در جشنواره پیوند آسمانی با بیان اینکه ازدواج تضمین‌ کننده امنیت و آرامش خانواده‌هاست، گفت: کسانی می‌توانند به سعادت حقیقی دست یابند که با گذشت و صمیمیت ازدواج کنند.

به گزارش ایلنا، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ادامه داد: امروز که سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) با فاطمه زهرا(س) است، روز بسیار میمون و مبارکی است و خوشا به سعادت جوانانی که این روز را برای ازدواج خود مشخص کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان امر نیز اعلام کرده‌اند که امروز به این مناسبت میمون هیچگونه طلاقی در دفاتر ثبتی کشور درج نخواهد شد، افزود: ای کاش این مهم به یک رویه‌ای تبدیل شود و ما هیچگاه شاهد طلاق هیچ زوجی نباشیم.

همتی تصریح کرد: توجه و عمل به سیره حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) برای همگان ضروری است.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام یادآور شد: نتیجه این چنین توجهاتی سبب ثمربخش شدن زندگی بشر می‌شود.

وی در پایان اذعان داشت: زوج‌هایی که توکل به خدا دارند و سیره امام علی(ع) و فاطمه زهرا(س) سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، قطعاً موفق خواهند بود.

ازدواج امام علی امنیت و آرامش حضرت علی حضرت فاطمه زهرا خانواده دانشگاه آزاد اسلامی طلاق فاطمه زهرا س ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر