کد خبر: 415526 A

ایلنا: طی حکمی از سوی عادل نژاد سلیم مهدی قارونی به سمت مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب شد

به گزارش ایلنا در این حکم آمده است :

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به مصوبه سیصد و سیزدهمین جلسه هیئت مدیره محترم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به شماره ۱۱۰۳-۱-۳۱۳-۹۵ مورخ ۰۷/۰۷/۹۵ به موجب این حکم به سمت سرپرست شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب می­شوید. امید است با توکل بر خداوند تبارک و تعالی، بهره­ گیری از عناصر کارآمد و منابع موجود در ساماندهی، رفع موانع و مشکلات موجود، انجام وظایف محوله و تلاش در جهت تحقق اهداف زیر موفق و مؤید باشید.

-     ترویج و اعتلای ارزش های بنیادین کرامت انسانی و اخلاق اسلامی در تمامی فعالیت­ها به منظور حاکم شدن محیطی شاداب و با انگیزش برای کارکنان.

-      مدیریت و اتخاذ سیاست­ها، تدابیر و برنامه های جامع عملیاتی مناسب و ویژه جهت بازسازی و راه اندازی سریع واحد پارازایلین.

-     مدیریت بحران و اتخاد سیاستهای مناسب و مؤثر جهت رفع مشکلات ایجاد شده و اعمال اقدامات پیشگیرانه به منظور رسیدن به شرایط مطلوب.    

-      ساماندهی و بهینه سازی مدیریت تدارکات جهت تأمین قطعات یدکی مورد نیاز با توجه به شرایط موجود در خصوص بازسازی و احد پارازایلین.

-      مدیریت و نظارت بر شرایط موجود به منظور آسیب شناسی تأثیرات بحران ایجاد شده در پتروشیمی بوعلی سینا در ابعاد مختلف و تلاش در جهت رفع آنها به ویژه تقویت روحیه سرمایه های انسانی.  

-     برنامه ریزی کلان و توسعه تکنولوژی­های مورد نیاز و سازگار با محیط زیست در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات و استفاده مطلوب و بهینه از آن.

-     مدیریت نظارت بر اجرای اثر بخش دستورالعمل های رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بررسی مستمر مشکلات و نواقص ایمنی و اقدام به موقع جهت رفع و به­روز نمودن آنها.

-     اجرای اثربخش برنامه استراتژیک با بهره گیری از سیاست های کلان راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و روش های علمی روز دنیا به منظور حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی.

از حضرت احدیت توفیق جنابعالی در ایفای نقش و وظایف محوله را مسئلت دارم و بدینوسیله از خدمات ارزشمند جناب آقای صاحب نسق در طول تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می نمایم.

 

اخلاق پتروشیمی سازگار با محیط زیست مدیریت بحران آسیب شناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر