کد خبر: 164780 A

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفت‌و‌گو با ایلنا؛

بدنبال تغییرات در تلمبه‌ها هستیم تا بتوانیم تلمبه‌های قدیمی را از دور خارج کنیم و در این خصوص با کارخانجات معتبر و بانک ملت قراردادهایی منعقد کرده‌ایم.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: میزان سوخت گیری خودروهای غیر دولتی در هر نوبت از۱ تا ۱۰ لیتر در نوسان است.

بیژن حاج محمدرضا رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص میزان تغییر مصرف سوخت بعد ازاعلام قیمت جدید بنزین اظهار داشت: مصرف روزانه بنزین در حال حاضر به حدود ۵۰ میلیون لیتر رسیده و جایگاه‌ها در وضعیت مناسبی به لحاظ تراکم مراجعین رسیده‌اند.

وی افزود: با توجه افزایش قیمت‌ها هم اینک در هر نوبت میزان سوخت گیری به ۱ تا ۳ و نهایتا ۱۰ لیتر کاهش یافته در حالی که این میزان قبلا برای مجموعه خودروهای شخصی غیر از وسایل نقلیه دولتی تا ۱۵ لیتر بود.

حاج محمدرضا تصریح کرد: طی زمان اعلام نرخ جدید فرآورده‌ها غیر از روز قبل و روزهای اول اعلام قیمت جدید که تعداد مراجعین و میزان سوخت گیری افزایش یافته بود اکنون تعداد مراجعین کاهش و میزان مصرف نیز کاهش قابل توجه داشته است.

وی گفت: ما در حال حاضر بدنبال تغییرات در تلمبه‌ها هستیم تا بتوانیم تلمبه‌های قدیمی را از دور خارج کنیم و در این خصوص با کارخانجات معتبر و بانک ملت قراردادهایی منعقد کرده‌ایم.

رئیس اتحادیه جایگاه داران در ادامه بر لزوم متحول شدن تنخواه گردان خرید فرآورده تاکید و خاطرنشان کرد: تنخواه گردان باید بتواند استمرار عملیات فروش را ثابت نگه دارد.

وی همچنین تصریح کرد: نمایشگر‌ها در حال حاضر قیمت سوپر را ۸ هزار تومان و آزاد را ۱۱۰۰ تومان نشان می‌دهد که مغایرت داشته وبا وجود نصب پلاکارد برای اعلام قیمت‌ها مردم را دچار سردرگمی می‌کند لذا باید سیستم نمایشگر‌ها تعویض شود.

میزان سوختگیری از 15 به 3 لیتر تقلیل یافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر