کد خبر: 146411 A

رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفتگو با ایلنا خبر داد؛

هنوز مصوبه‌ای در این مورد به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده اما پیش از این هم گفته‌ایم که ما این افزایش قیمت را به این شیوه اجرا نمی‌کنیم.

رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: هنوز به صورت رسمی مصوبه‌ای برای افزایش نرخ بنزین به ما ابلاغ نشده است.

حاج محمد رضا، رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص افزایش نرخ بنزین از ابتدای اسفند ماه اظهار داشت: ما در اتحادیه جایگاه داران ۲ ماه پیش نیز اعلام کردیم در صورتی که با شیوه کنونی و با این سامانه و کارت سوخت افزایش نرخ سوخت اجرایی گردد جایگاه‌ها از ادامه فعالیت خودداری خواهند کرد.

وی افزود: سامانه‌ای که طراحی شده برای سالهای ۸۵ و ۸۶ کاربرد داشته و نیازمند اصلاح و به روز شدن است و برای سال ۹۳ قابل استفاده نیست و سراسر مشکل است و تنها به درد دفن کردن می خورد.

حاج محمد رضا گفت: روزانه شاهد دزدی‌های گوناگون در استفاده از این دستگاه‌ها هستیم به عنوان نمونه با دادن یک کد خاص به سامانه افراد می‌توانند با ارائه کارت سوخت خالی نیز سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی داشته باشند و این نقص این دستگاه است.

رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت افزود: بنده با هر گونه دو نرخی بودن در قیمت بنزین مخالفم زیرا تنها رانت و سوء استفاده به همراه دارد.
وی با ابراز بی‌اطلاعی از افزایش نرخ بنزین در اول اسفند ماه گفت: هنوز مصوبه‌ای در این مورد به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده اما پیش از این هم گفته‌ایم که ما این افزایش قیمت را به این شیوه اجرا نمی‌کنیم.

بنزین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر