کد خبر: 117226 A

تولید، نصب و بهره برداری از ۱۰۰ هزار کنتور هوشمند برق در شهر خجند تاجیکستان و نصب نرم افزارهای محاسبه و بیلینگ، موضوع همکاری کنسرسیومی متشکل از شرکت کنتورسازی ایران و گروه مپنا با شرکت برق تاجیکستان خواهد بود.

کنتورسازی ایران در اولین همکاری مشترک برون مرزی با گروه مپنا، برای تولید، تامین و بهره برداری از ۱۰۰ هزار کنتور هوشمند برق در کشور تاجیکستان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تولید، نصب و بهره برداری از ۱۰۰ هزار کنتور هوشمند برق در شهر خجند تاجیکستان و نصب نرم افزارهای محاسبه و بیلینگ، موضوع همکاری کنسرسیومی متشکل از شرکت کنتورسازی ایران و گروه مپنا با شرکت برق تاجیکستان خواهد بود.

شرکت کنتورسازی ایران با بیش از ۴۵ سال سابقه در ساخت کنتور و سامانه‌های میترینگ، با بیش از ۲۶ میلیون کنتور نصب شده در سراسر کشور، اولین و بزرگ‌ترین سازنده انواع کنتور در خاورمیانه است که در سال جاری با همکاری بخش خصوصی، بیش از ۱۰ هزار کنتور هوشمند برق را در شهرهای مختلف کشور نصب و راه‌اندازی کرده است.

این شرکت با هدف گسترش بازارهای بین المللی خود، نصب و راه اندازی خط تولید بردهای الکترونیکی کنتورهای برق و خط تولید کنتورهای دیجیتال آب را در دستور کار دارد که با نصب خط تولید جدید بردهای الکترونیکی کنتورهای برق در ماه آینده، ظرفیت تولید کنتورهای هوشمند برق کشور، به پنج برابر افزایش خواهد یافت.

ایران بخش خصوصی برق تاجیکستان خاورمیانه تولید هوشمند نصب کنتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر