کد خبر: 684131 A

فرمانده انتظامی ویژه کیش:

فرمانده انتظامی ویژه کیش با تشکر از حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سعه صدر مدیران سازمان در برخورد با مسائل مختلف و توجهی که نسبت به عملکرد نیروی انتظامی دارند موجب دلگرمی کارکنان پلیس است و سختی های کار را قابل تحمل می‌کند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رحیم جهانبخش در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ارائه گزارشی از عملکرد این فرماندهی در ۶ ماهه سال جاری پرداخت و گفت: در شش ماهه سال جاری، یک هزار ۶۳۵ پرونده متقاضی افتتاح واحد صنفی، سه هزار جلد صدور گذرنامه ، ۴ هزار ۶۸۱روادید بخشی از خدمات پلیس کیش بوده است.

وی با تاکید بر اینکه جزیره کیش بخش لاینفکی از جمهوری اسلامی است و حساسیت های ویژه ای در منطقه دارد افزود: برخورد با سوداگران مرگ از ماموریت های اصلی پلیس کیش در قالب اجرای طرح های امنیت اجتماعی بویژه پاکسازی جنگل ها می باشد.

صلح و سازش ۴۵ درصدی مراجعات مردمی به کلانتری‌ها

۲۳ هزار و ۸۵۵ مراجعه به کلانتری از دیگر آمارهای ارائه شده توسط سرهنگ جهانبخش بود وی با تاکید بر اینکه این حضور نشان از جرم خیزی نیست خاطرنشان کرد: پلیس علاوه بر رسیدگی به جرایم در حوزه های مختلف مانند راهنمایی و مشاوره نیز به مردم خدمات می دهد و در این آمار ۴۵ درصد از مراجعات در همان کلانتری به صلح و سازش انجامیده و از تشکیل پرونده صرف نظر شده است.

۲۵ هزار ۷۴۸ تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ کیش  

فرمانده انتظامی ویژه کیش همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از ابتدای سال جاری ۲۵ هزار ۷۴۸ تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ کیش ثبت شده است که نشان از مردمی بودن پلیس و اعتماد مردم به ناجا دارد.

وی افزود: نزدیک به ۶ هزار تماس از تعداد تماس های یاد شده منجر به انجام عملیات شده و حدود ۲۰ هزار تماس دیگر ارشادی بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه کیش در پایان ابراز امیدواری کرد نیروی انتظامی با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و دیگر نهادها بتواند در تحقق اهداف خود و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی جزیره کیش عملکرد مناسبی داشته باشد.

فرمانده انتظامی ویژه کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر