کد خبر: 239680 A

علی‌رغم وجود ۱۲۸۰ ظرفیت بالقوه برای تاسیس انجمن ها، تاکنون تنها ۳۶۴ انجمن تشکیل شده است، متاسفانه اکثر آنها، طی ۷ سال گذشته بر اثر بی‌توجهی و عدم حمایت لازم، غیر فعال شده‌اند.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فن آوری اطلاعات مطرح کرد: ابلاغ شیوه نامه جدید انجمن های علمی و آموزشی معلمان
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فن آوری اطلاعات از ابلاغ شیوه نامه جدید انجمن های علمی و آموزشی معلمان خبر داد.

به گزارش ایلنا، خسرو نظری در خصوص ابلاغ شیوه نامه جدید انجمن های علمی و آموزشی معلمان گفت: شیوه نامه ی جدید انجمن های علمی و آموزشی معلمان با عنایت به ضرورت عملیاتی نمودن مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر فراهم آوردن ساز و کار اجرایی مشارکت فعال و موثر مدیران و معلمان و اعمال و سیاست ها و رویکردهای نوین آموزش و پرورش در خصوص توسعه مشارکت اثر بخش معلمان در کیفیت بخشی برنامه های آموزش و پرورش و حمایت های مادی و معنوی از فعالیت انجمن ها و تجارب ناشی از اجرای شیوه نامه های پیشین، اصلاح و طی بخشنامه شماره ۲۰۵۲۷۶ مورخ ۱۳/۱۰ / ۱۳۹۳ و امضای مقام عالی وزارت به ادارات کل استان ابلاغ شد.

دهقان‌پور معاون برنامه ریزی آموزش منابع انسانی مرکز افزود: علی رغم وجود ۱۲۸۰ ظرفیت بالقوه برای تاسیس انجمن ها، تاکنون تنها ۳۶۴ انجمن تشکیل شده است، متاسفانه اکثر آنها، طی ۷ سال گذشته بر اثر بی توجهی و عدم حمایت لازم، غیر فعال شده اند. لذا از مدیران کل آموزش و پرورش استان ها انتظار می رود. با سازمان دهی مجدد «کمیسیون راهبری امور انجمن ها» نسبت به بررسی و ارزیابی وضعیت انجمن های تشکیل یافته و تقدیر و تشویق انجمن های فعال و موفق و راه اندازی انجمن های جدید اهتمام لازم را معمول و با ارایه تسهیلات و حمایت از فعالیت انجمن ها، زمینه بهره گیری از ظرفیت های علمی و تخصصی انجمن ها در امور برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی طرح ها، برنامه ها و فعالیت های آموزش و پرورش را فراهم آورند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان مادی و معنوی معاون برنامه ریزی نامه علمی ابلاغ انجمن شیوه معلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر