کد خبر: 213030 A

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خبر داد:

ثبت نام در رشته محل‌های جدید مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری تخصصی که دیشب به پایان رسیده بود برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده‌اند تا فردا دوشنبه ۲۱ مهرماه تمدید شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از تمدید مهلت ثبت نام رشته محل‌های جدید مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری تخصصی تا فردا خبرداد.

به گزارش ایلنا، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: ثبت نام در رشته محل‌های جدید مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری تخصصی که دیشب به پایان رسیده بود برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده‌اند تا فردا دوشنبه ۲۱ مهرماه تمدید شد.

علوی فاضل افزود: ‌ داوطلبانی که در آزمون‌های سال ۹۳ شرکت کرده‌اند در این مرحله می‌توانند برای شرکت در تکمیل ظرفیت به سایت www. azmoon. org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرکت مجدد در پذیرش رشته محل‌های جدید مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری تخصصی گفت: پذیرفته شدگان مراحل قبلی، قبولی آن‌ها حفظ می‌شود و شرکت در پذیرش در رشته محل‌های جدید باعثحذف قبولی آن‌ها در مرحله قبل نخواهد شد. لذا پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان می‌توانند، برحسب علاقه یکی را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درخصوص ثبت نام متقاضیان دوره دکتری گفت: فقط داوطلبان دکتری که در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند، می‌توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

دانشگاه آزاد مصاحبه رشته ثبت فردا پذیرش تمدید ارشد دکتری محل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر