کد خبر: 213027 A

همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز، انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی با همکاری سازمان بهزیستی کشور، سلسله نشست‌های تخصصی پیشگیری از ایدز را برای دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران برگزار می‌‎کند.

انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی با همکاری سازمان بهزیستی کشور، سلسله نشست‎های تخصصی ایدز را در دانشگاه‌های تهران برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی، همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز، انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی با همکاری سازمان بهزیستی کشور، سلسله نشست‌های تخصصی پیشگیری از ایدز را برای دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران برگزار می‌‎کند.

در این نشست‎‌ها علاوه بر نمایش فیلم، سخنرانی علمی با موضوع ایدز و پاسخ به پرسش‌های دانشجویان در زمینه بیماری ایدز و همچنین تئا‌تر «دو مرد در یک اتاق» اجرا خواهد شد.

نمایش «دو مرد در یک اتاق» حاصل نمایشنامه‎ای با موضوع پیشگیری از ایدز است که در سال ۱۹۸۶ به وسیله دو نویسنده فنلاندی و سوئدی و به سفارش سازمان ملل متحد نوشته شده و تا امروز به ۱۴ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این نمایش در اقدامی خیرخواهانه با کارگردانی مسعود رایگان و با مشاوره رویا تیموریان و با هنرمندی همایون ارشادی و فرخ نعمتی برای دانشجویان اجرا می‌‎شود.

از علاقمندان برای همکاری در برگزاری این نشست‌های تخصصی و همچنین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استان تهران که تمایل به برگزاری نشست تخصصی درباره بیماری ایدز برای دانشجویان دارند، دعوت می‌‎شود با روابط عمومی انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی تماس حاصل کنند.

آسیب های اجتماعی آموزش عالی استان تهران ایدز بهزیستی روابط عمومی سازمان ملل متحد دانشگاه تخصصی پیشگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر