کد خبر: 179653 A

فرجی دانا با عنایت به اتمام دوره مسئولیت علیرضا رهایی، طی حکمی سید احمد معتمدی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی سید احمد معتمدی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، رضا فرجی دانا با‌ عنایت به اتمام دوره مسئولیت علیرضا رهایی، طی حکمی سید احمد معتمدی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب کرد.

بر اساس این گزارش در حکم انتصاب معتمدی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی امیرکبیر را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیر علوم، همچنین در نامه ای از خدمات علیرضا رهایی رئیس سابق دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

سید احمد معتمدی عضو هیئت علمی و استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر است، وی از سال ۱۳۸۰تا ۱۳۸۴ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و هم اکنون مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور علمی و پژوهشی و عضو شورای راهبری این وزارت است، همچنین تصدی مسئولیت معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ریاست سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، دبیری شورای پژوهشهای علمی کشور و مدیریت کمیته خود کفایی مخابرات از دیگر سوابق اجرایی وی است.

اقتصاد مقاومتی ایران برق دولت عضو هیئت علمی علم و فناوری علوم تحقیقات و فناوری فناوری مخابرات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر