کد خبر: 173056 A

وزیر آموزش و پرورش:

«وقتی اعتماد را جلب کنیم نفوذ کلام به وجود می آید و شهید نوروزی نفوذ کلام داشت و دشمن از همین می ترسید و اورا مورد هدف قرار داد.»

وزیرآموزش و پرورش شهید جواد نوروزی را پرچمدار هدایت در سال فرهنگ در استان سیستان و بلوچستان دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ علی اصغر فانی در مراسم گرامیداشت چهلمین روز درگذشت معلمی که همزمان با سفر رئیس جمهوری به سیستان و بلوچستان توسط تروریست‌ها به شهادت رسیده بود، گفت: وقتی استکبار جهانی با ایادی داخلی معلم ما را مورد هدف قرار میدهند و او را به شهادت می رسانند پیام دارد و آن پیام این است که برای ضد انقلاب روشنایی و هدایت خطرناک است.

وی کار آموزش و پرورش را هدایت عنوان کرد وافزود: گام اول در تربیت جلب اعتماد است و شهید نوروزی اعتماد دانش آموزان را جلب کرده بود.

فانی ادامه داد: وقتی اعتماد را جلب کنیم نفوذ کلام به وجود می آید و شهید نوروزی نفوذ کلام داشت و دشمن از همین می ترسید و او را مورد هدف قرار داد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از کارکردهای جدی آموزش و پرورش انتقال فرهنگ است، افزود: انتقال فرهنگ توسط آموزش و پرورش از این نسل به نسل دیگر امکان پید می‌کند و نقش معلم در این راستا کلیدی است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: در سال فرهنگ اولین شهید را در سیستان و بلوچستان داشتیم و این شهادت را به خانواده فرهنگی و خانواده این شهید عزیز تسلیت و تبریک می گویم.

فانی شهید جواد نوروزی را پرچمدار هدایت در سال فرهنگ در استان سیستان و بلوچستان دانست و افزود: انشالله همکاران شهید نوروزی راه ایشان را ادامه می دهند و آموزش و پرورش نیز همانند همیشه خود را مکلف می داند درارتقای فرهنگ و خودباوری و ایجاد استقلال در فرزندان این کشور پیشتاز باشد.

آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان استقلال استکبار استکبار جهانی اقتصاد خانواده سیستان و بلوچستان معلم وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر