کد خبر: 139238 A

باتوجه ویژه دولت و پیگیریهای فانی، علیرغم همه‌ تنگنا‌ها و محدودیتهای مالی که دولت با آن مواجه است و بر معلمان فرهیخته هم پوشیده نیست، تلاش می‌شود بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان هفته پرداخت شود.

ایلنا: رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان هفته آینده پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایلنا، " علیرضا جدایی " با اشاره به اینکه بخش زیادی از وقت و زمان دکتر فانی بعد از گرفتن رأی اعتماد از مجلس صرف پیگیری مطالبات انباشته شده از دوره پیشین وزارت آموزش و پرورش شده است، گفت: متأسفانه دولت قبلی در عین ثروتمند‌ترین، بدهکار‌ترین دولت بوده و بخش قابل توجهی از این مطالبات میراثمدیریت پیشین آموزش و پرورش می‌باشد و اولین اولویت کاری دکتر فانی در این حوزه بعد از کسب رأی اعتماد از مجلس محترم پیگیری این میراثبوده است.

وی افزود: باتوجه ویژه دولت و پیگیریهای فانی، علیرغم همه‌ تنگنا‌ها و محدودیتهای مالی که دولت با آن مواجه است و بر معلمان فرهیخته هم پوشیده نیست، تلاش می‌شود بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان هفته پرداخت شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: این پرداخت در مرحله اول شامل مطالبات حق‌التدریس معلمان و حق الزحمه برگزاری امتحانات فرهنگیان خواهد بود.

جدایی در پایان، شکیبایی و درک عمیق فرهنگیان از شرایط کشور را ستود و از همراهی، همدلی و همکاری معلمان شریف و فرهنگیان فرهیخته با دولت تدبیر و امید، تقدیر و تشکر کرد و افزود: بخاطر تاخیر به وجود آمده به ویژه مطالباتی که از سال تحصیلی گذشته باقی مانده است از همه معلمان عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم با تاکید معاون اول ریاست جمهوری تا پایان هفته، بخشی از مطالبات این عزیزان پرداخت و با تدبیر و تلاش دولت شاهد گشایش چشم گیر در امور و زندگی مردم و بخصوص معلمان شریف باشیم.

آموزش و پرورش دولت روابط عمومی ریاست جمهوری معاون اول وزارت آموزش و پرورش مطالبات پایان فرهنگیان معلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر