کد خبر: 687949 A

فرمانده نیروی انتظامی البرز :

فرمانده نیروی انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان از یک سردخانه در کرج 3 هزار و 982 کارتن آناناس قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان بر روی عناصر قاچاق کالا و بررسی اخبار ارسالی از مرکز پایش و نظارت سامانه‌ای بر روی محموله های ترانزیتی، ماموران این اداره از انتقال مقادیر قابل توجهی میوه آناناس قاچاق که از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به سمت شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در حال حرکت بود، مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیاتی این پلیس قرار گرفت و پس از ردزنی و تحت نظر قرار دادن انباری که قرار بود برابر قوانین گمرکی، محموله به آن مکان انتقال یافته و تخلیه گردد، کالاها برخلاف قانون به سردخانه ای در منطقه محمد شهر کرج منتقل شده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: ماموران پس از اعزام به محل مذکور در بازرسی از آن مکان 3 هزارو 982 کارتن آناناس به وزن 50 هزار کیلوگرم فاقد بارنامه گمرکی معتبر و قانونی کشف کردند.

سردار محمدیان با بیان این که ارزش کالاهای مکشوفه 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

سردار محمدیان آناناس قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر