کد خبر: 669441 A

خلیلی اردکانی در گفت و گو با ایلنا:

عضو شورای شهر کرج با عنوان اینکه شورا تاکنون هیچ خبر منفی از عدم صلاحیت شهردار منتخب دریافت نکرده است، گفت: از معاون وزیر کشور و استاندار البرز درخواست کردم در سرعت بخشیدن به استعلام شفقی، پیگیری باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدحسین خلیلی اردکانی در ارتباط با وضعیت استعلام سیروس شفقی، اظهار داشت: شهردار منتخب کرج در این ارتباط با مسئول مربوطه در وزارت کشور، جلساتی داشته و قرار شد وزارت کشور طی روزهای آینده، پاسخ استعلام را به شورای شهر کرج، ارسال کند.

وی با عنوان اینکه شورا تاکنون پاسخی در این زمینه دریافت نکرده است، اظهار داشت: منتظر تایید صلاحیت هستیم و در این ارتباط پیگیری هم شده اما خبر خاصی دریافت نکردیم.

خلیلی اردکانی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اخبار ضد و نقیض عدم تایید صلاحیت شفقی، گفت: به هیچ عنوان خبر منفی در مورد شهردار منتخب از وزارت کشور، دریافت نکردیم و با وجود شایعه های مختلفی که همیشه وجود دارد، باز هم این موضوع را با جدیت دنبال می کنیم.

وی افزود: به استاندار البرز و معاون وزیر کشور در این ارتباط پیغامی ارسال کردم که با سرعت بیشتری این موضوع دنبال شود اما به نظر نمی رسد مشکلی باشد و امیدوارم بعد از استعلام، شهردار کار خود را شروع کند.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به زمان 10 روزه برای پاسخ وزارت کشور، اذعان داشت: با توجه به ایام محرم و تعطیلات پیش رو، در هفته آینده باید منتظر استعلام باشیم و در جلسه شورا که روز یکشنبه اول مهر، برگزار می شود، این موضوع هم مطرح خواهد شد.

خلیلی اردکانی گفت: شهردار منتخب در حال حاضر در شغل قبل و در فرمانداری شهرستان کرج مشغول به فعالیت است و به محض صدور حکم شهرداری از فرمانداری استعفا خواهد داد.

سیروس شفقی محمدحسین خلیلی اردکانی شورای کرج انتخاب شهردار کرج استعلام وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر