کد خبر: 661431 A

بخشدار مرکزی لاهیجان از افتتاح و بهره‌برداری از 7 پروژه عمرانی، زیرساختی و … به مناسبت هفته دولت در این بخش با ارزش 26 میلیارد و 20 میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای 65 نفر خبر داد.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، سمانه حسینی گفت: همزمان با هفته دولت پروژه‌های عمرانی، زیرساختی و … بخش مرکزی شهرستان لاهیجان با حضور سرپرست فرمانداری لاهیجان، مردم و مسئولین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


بخشدار مرکزی لاهیجان عنوان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها باارزش 26 میلیارد و 20 میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای 65 نفر به‌صورت موقت و دائمی شغل ایجاد شد.


وی به تشریح این طرح‌ها پرداخت و افزود: پنج کیلومتر روکش آسفالت روستای پاشاکی با اعتبار چهار میلیارد ریال، بانک نشاء ۱۰۰ هکتاری به مساحت پنج هزار متر با اعتبار 9 میلیارد 900 میلیون ریال، سه کیلومتر آسفالت روستای انارستان کلنگران با اعتبار چهار میلیارد و 200 میلیون ریال، برق‌رسانی، اصلاح و تبدیل 4 کیلومتر از شبکه‌های فرسوده و کابل خود نگهدار به همراه نصب یک دستگاه ترانسفورماتور در روستای بازکیاگوراب با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون ریال، ساختمان دهیاری بیجاربنه پائین به مساحت ۷۰ متر بااعتبار 800 میلیون ریال، آسفالت راه روستایی کهبنه به سوستان بااعتبار دو میلیارد و 920 میلیون ریال، پروژه آب‌رسانی (یک دهنه ایستگاه پمپاژ، بهینه‌سازی چشمه، لوله‌گذاری و احداث مخزن) با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال طرح‌هایی بودند که مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.


حسینی در پایان بابیان اینکه این هفت پروژه به‌صورت نمادین و با حضور مسئولان افتتاح‌شده است، خاطرنشان کرد: در مجموع به مناسبت هفته دولت و باهمت دولت تدبیر و امید، 86 پروژه در بخش مرکزی شهرستان لاهیجان به افتتاح رسیده است.

 

اشتغال ایجاد اشتغال برق دولت لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر