کد خبر: 655441 A

خسرو ارتقایی، خبر داد:

معاون امور عمرانی استانداری البرز از بررسی و تعیین تکلیف مشکلات مربوط به وضعیت حمل و نقل عمومی، انشعاب های آب، برق و ... برای واحدهای مسکن مهر ماهدشت، خبر داد.

به گزارش ایلنا، خسرو ارتقائی با اشاره به بازدید میدانی مسکن مهر ماهدشت در ارتباط با مصوبات جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر ماهدشت، اظهار داشت: باتوجه به اینکه ظرف سه روز آینده کار شهرداری ماهدشت برای تکمیل ساختمان کلانتری به اتمام می رسد، اداره کل راه و شهرسازی، مکاتبه ای با فرمانده نیروی انتظامی استان البرز برای استقرار کامل نیروها در مسکن مهر ماهدشت، بعمل آورد. ضمنا از سوی مجموعه کلانتری نواقص و کمبودها به فرمانداری کرج منعکس تا فرمانداری نسبت به تامین اعتبار و رفع مشکلات اقدام کند.

ارتقائی گفت: همچنین مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فورا نسبت به ساماندهی ورودی مسکن مهر اقدام نموده در  بودجه سال 97 نسبت به طرح دائمی موضوع اقدام شود. 

وی افزود: در این راستا با هماهنگی به عمل آمده با شرکت توزیع برق استان روشنایی مسیر نیز تامین می شود. 

معاون استاندار با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی لازم است نسبت به واگذاری زمین به شهرداری ماهدشت برای نگهداری سگ‌های ولگرد اقدام نماید، افزود: در راستای رفع مشکلات مسکن مهر مقرر شد شهرداری کرج نسبت به بهینه نمودن سایت دفن پسماند حلقه دره تا شش ماه آینده اقدام کند.

وی افزود: برای برقراری یک خط اتوبوسرانی برای اهالی مسکن مهر ماهدشت مقرر شد موضوع در شورای ترافیک استان مطرح و تصمیمات لازم در این  خصوص اتخاذ گردد.

اداره کل راه و شهرسازی نسبت به واگذاری زمین به متراژ مناسب برای احداث مخزن ده هزار مترمکعبی به آبفا اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: در این راستا شهرداری ماهدشت باید با  همکاری اداره کل راه و شهرسازی نسبت به جمع آوری آبهای سطحی شهر نیز اقدام کند.

ارتقائی تصریح کرد: شرکت آب منطقه‌ای باید مجوز یک حلقه چاه و یا احیای چاه های موجود برای آبیاری فضای سبز را ایجاد و علاوه بر این با هماهنگی و بررسی شرکتهای آبفا و آب منطقه ای نسبت به واگذاری فاضلاب به شهرداری برای احداث تصفیه خانه اقدام نمایند.

معاون استاندار گفت: برای رفاه حال شهروندان ماهدشت مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی نسبت به واگذاری زمین به شهرداری ماهدشت برای احداث مراکز تفریحی و پارک اقدام نمایند.

وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تعیین تکلیف آسانسورهای واحدهای مسکن مهر با پیمانکاران اقدام کرده و درخصوص استاندارد سازی جلسه ای با اداره کل استاندارد منعقد نماید. در ضمن آسانسورهای آماده ظرف دو هفته آتی راه اندازی و بهره برداری می شود.

معاون استاندار گفت: نمایندگان ادارات کل نوسازی مدارس و راه و شهرسازی و آموزش و پرورش استان با فرمانداری ویژه کرج صورتجلسه نمایند تا پروژه های مدارس تا شهریورماه اتمام و به بهره برداری برسد.

 

مسکن مهر ماهدشت خسرو ارتقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر