کد خبر: 650713 A

مدیرعامل خانه مطبوعات خبر داد:

مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز با اشاره به اینکه جشن روز خبرنگار بدون گزارش عملکرد مدیران برگزار می‌شود از همت خانه مطبوعات برای برگزاری هرچه بهتر این جشن در روز خبرنگار، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر حیدری در آستانه روز خبرنگار، گفت: با به کارگیری حداکثری توان خانه مطبوعات، پیگیر برگزاری جشنی در شان خبرنگاران استان در روز خبرنگار هستیم.

وی افزود: اقدامات بسیار مفیدی برای حضور تمامی خبرنگاران شاغل استان در جشن روز خبرنگار انجام شده است تا همه فعالان این عرصه از شرایط یکسان در روز خبرنگار بهره مند شوند.

مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز گفت: خبرنگاران در طول یک سال در حال فعالیت در حوزه خبر هستند لذا باید ترتیبی فراهم آوریم تا این عزیزان در جشن ویژه روز خبرنگار به تولید و انتشار خبر مشغول نباشند.

IMG_20180731_115033_826

حیدری با اشاره به جشن روز خبرنگار در سال های گذشته، افزود: از مسٸولینی که در جشن روز خبرنگار حاضر می شوند تقاضا داریم از اراٸه عملکرد در این روز خاص خودداری کنند تا در این روز خاص خبرنگاران دغدغه مخابره خبر نداشته باشند.

وی اظهار داشت: با وجود مشکلات و تمامی بایدها و نبایدها بر سر راه خبرنگاران، این عزیزان همچنان با به کار گیری تمام تلاش در حوزه خبر فعالیت می کنند.

حیدری در پایان افزود: امیدواریم امسال بتوانیم در هفته خبرنگار با تجلیل درخور و مناسب، قدردان زحمات و تلاش های بی دریغ این عزیزان باشیم.

خانه مطبوعات استان البرز اکبر حیدری جشن روز خبرنگار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر