کد خبر: 645064 A

سیروس شفقی، مطرح کرد:

فرماندار ویژه شهرستان کرج به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی، گفت: سازمان بهزیستی نهادی است که با هدف به زیستن و بهبود سطح رفاه اجتماعی، سلامت و نشاط را برای جامعه به ارمغان می آورد.

به گزارش ایلنا، سیروس شفقی با تبریک و خداقوت به مناسبت آغاز هفته بهزیستی و تامین اجتماعی به تلاشگران این عرصه گفت: خانواده بهزیستی در تلاش برای ایجاد فرصت‌های برابر اجتماعی طبقات مختلف جامعه از معلولان تا آسیب دیدگان اجتماعی ماموریت بازگشت آنان به جامعه را عهده دار بوده و از این رو مسئولیتی خطیر دارد.

فرماندار کرج با اشاره به نگاه دولت در ایجاد فرصت های برابر و عادلانه اجتماعی گفت: مفری از بیماری‌های جسمی، روحی و اجتماعی نداریم و در این شرایط باید برای توانمند سازی همه آسیب‌دیدگان اجتماعی و ساختن آینده‌ای عزتمند و توأم با اقتدار و افتخار بر بنیان رفاه عادلانه همگی تلاش کنیم.

شفقی بیان کرد: بنیان فعالیت های سازمان بهزیستی نیز بر مدار خیرخواهی، انسان دوستی، تحقق حقوق انسانی و اخلاق مداری، بنا شده است و چتر حمایتی آن  همواره بر سر آسیب دیدگان اجتماعی گسترده خواهد بود.

وی افزود: در مسیر رسیدن به افقی روشن و تجربه لبخندی مشترک برای همه آسیب دیدگان اجتماعی باید دست به دست یکدیگر دهیم و سازمان بهزیستی را برای به زیستن هر چه بیشتر جامعه یاری دهیم.

 

فرمانده شهرستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر