کد خبر: 638242 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله لوازم التحریر قاچاق به ارزش 8 میلیارد و 500 میلیون ریال از یک انباری در کرج و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام کشف لوازم التحریر قاچاق در شهر کرج، اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای ممنوعه از وجود یک انبار در مرکز کرج که کالای قاچاق در آن دپو شده و سپس در سطح شهر توزیع می شد، مطلع شدند .

وی افزود: ماموران پس از بررسی های صورت گرفته و اطمینان از وجود کالای قاچاق در انبار مذکور با هماهنگی مقام قضائی به آن جا اعزام و در بازرسی از انبار تعداد 654 هزار عدد انواع لوازم التحریر خارجی که فاقد مدارک و مستندات گمرکی بود کشف و انبار مذکور نیز پلمپ شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که ارزش کالاهای کشف شده 8 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است گفت: در اجرای برنامه‌های عملیاتی سال 97 که به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی مزین شده و در راستای اولویت ها و اهداف نیروی انتظامی در خصوص مبارزه با دانه درشت های قاچاق کالا، فرماندهی انتظامی این استان با عوامل کالای قاچاق، برخورد قاطعانه می کند.

 

استان البرز سردار محمدیان قاچاق لوازم التحریر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر