کد خبر: 636901 A

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز از برپایی میز خدمت در این اداره کل در راستای اجرای بخشنامه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به منظور خدمات رسانی بهتر و دستیابی آسان و سریع مراجعان به خدمات قابل ارائه در این دستگاه اجرایی خبر داد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل خلیلی در خصوص برپایی میز خدمت در این اداره کل اظهار داشت: میز خدمت اداره کل از ابتدای صدور بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در طبقه هم کف و اول این اداره کل ایجاد گردید و کارشناسان مجرب روابط کار، تعاون، اشتغال و سایر بخش‌های مرتبط مستقر در محل میز خدمت در حال پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

وی اضافه کرد: مراجعان با حضور در محل میز خدمت و بدون مراجعه به واحدهای داخلی، خدمت مورد نیاز خود را صرفاً از طریق این میز دریافت خواهند کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز هدف از راه‌اندازی میز خدمت در این اداره کل را اجرای بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری در راستای دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات دستگاه، ارائه خدمت به موقع و مؤثر به مردم و همچنین تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

خلیلی با اشاره به اینکه مردم می‌توانند از طریق این میز به راحتی از همه خدمات این اداره کل بهره‌مند شوند، افزود: در میز خدمت اطلاعات و راهنمایی لازم به مراجعین در ارتباط با امور مربوطه ارائه شده و مدارک و درخواست های مراجعین دریافت می شود، همچنین در زمان مراجعه ارباب رجوع امور و درخواست های متقاضان پیگیری و در صورت زمان دار بودن پیگیری برخی خدمات، تاریخ مراجعه و زمان ارائه خدمت نهایی به آنها ابلاغ خواهد شد.

وی گفت: امکانات لازم برای خدمت هرچه بهتر به مراجعین در محل میز خدمت مستقر و تجهیز شده است و تمام امور مربوط به درخواست‌های مراجعین وخدمات مورد نیاز مردم در نهایت سرعت و دقت صورت خواهد پذیرفت.

این مسئول، تصریح کرد: علاوه بر استقرار میز خدمت در اداره کل به منظور صرفه جویی در زمان و سهولت امور ارباب رجوع در شهرستانها، میز خدمت در ادارات شهرستان های تابعه استان در حال اجرا و ارائه خدمت به مردم هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در خاتمه تاکید کرد: ارتقای سطح فرآیند خدمت رسانی و حفظ کرامت مردم باید یکی از مهم‌ترین دغدغه های پرسنل و  مسئولین دستگاه های اجرایی باشد و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز با عنایت ویژه به این مورد، تکریم ارباب رجوع و خدمت شایسته و ضرورت سهولت دسترسی مردم استان به خدمات این اداره کل را همواره در سرلوحه فعالیت‌های خود  قرار داده و بر اجرای این مهم اهتمام ورزیده است .

 

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز میز خدمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر