کد خبر: 632280 A

در مراسم روز جهانی دوچرخه سواری مطرح شد؛ 

دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر کرج با حضور در مراسم روز جهانی دوچرخه سواری، خواستار توجه بیشتر شهرداری این کلانشهر به ایجاد فضاهای خلاقانه و شاد ویژه اقشار مختلف مردم شدند.

به گزارش ایلنا، رحیم خستو و اکبر سلیم نژاد، سخنگو و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با حضور در پارک خانواده جهانشهر در مراسم روز جهانی دوچرخه‌سواری که به همت کانون رشد خلاق و سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی شهرداری کرج برگزار شده بود، شرکت کردند و با حضور در جمع شاد کودکان دقایقی را با آنها همراهی کردند.

در این جشنواره مسابقات نقاشی ویژه خردسالان تدارک دیده شده بود و همچنین رژه دوچرخه سواری نیز برگزار شد که خانواده ها نیز از آن استقبال چشمگیری کرده بودند.

 رحیم خستو، سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه در شهر خلاء شادی احساس می شود، گفت: ما باید برنامه های مناسبتی را در کرج برپا کنیم و فضای لازم برای غنی سازی اوقات فراغت خانوارها به ویژه در فصل تابستان را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه شهرداریها در حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز صاحب مسئولیت و نقش جدی هستند، خاطر نشان کرد: جشنواره های این چنینی به اجتماعی شدن فرزندان مان کمک شایانی می کند و در ارتقای نشاط اجتماعی نیز بسیار موثر است. ما باید در حوزه سلامت و ارتقای آرامش روانی شهروندان گام های موثری برداریم و به ویژه برای افزایش سرانه های فضای سبز و رفاهی احساس دغدغه مندی کنیم.

اکبر سلیم نژاد،رئیس‌کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج نیز با بیان اینکه محوریت برنامه‌های فرهنگی باید شهروندان و تشکل های غیردولتی باشند، گفت: پسندیده است که ما به جای تصدی گری به دنبال نظارت و حمایت باشیم و اجازه دهیم تا کارهای فرهنگی و هنری با محوریت شهروندان و گروه های مردمی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: شهر کرج تشنه نشاط اجتماعی و کارهای فرهنگی موثر است و آنچه اهمیت دارد توجه به سلیقه مخاطب می باشد و برنامه هایی همچون روز جهانی دوچرخه سواری توجهات را به سمت اهمیت اشاعه ورزش های همگانی معطوف می سازد.

عضو شورای شهر روز جهانی دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر