کد خبر: 627807 A

مدیرعامل خانه مطبوعات البرز :

مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز از قول مساعد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی استان برای پیگیری سوابق بیمه خبرنگاران و تسهیل در امور بیمه ایی اصحاب رسانه، خبر داد.

به گزارش ایلنا، اکبر حیدری ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های رییس و اعضای محترم هیات مدیره و همچنین همراهی خبرنگاران پرتلاش استان در برگزاری جلسه مشترک اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به این که بسیاری از همکاران رسانه ای سال های بسیاری به فعالیت رسانه ای مشغول بوده اند و سابقه بیمه ای ندارند مذاکراتی جهت احقاق حق خبرنگاران با مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی انجام شد.

وی اظهار داشت: طی هماهنگی های انجام شده مقرر شد سوابق بیمه ای و صحت آن توسط خانه مطبوعات بررسی  شود و پس از آن، برای بررسی کارشناسان بیمه ایی به اداره کار و سازمان تامین اجتماعی تحویل شود. مدیرعامل خانه مطبوعات البرز، افزود: طی این نشست مقرر شد خبرنگاران با هماهنگی اداره کار سوابق بیمه خود را جمع آوری و با اراٸه مدرک، شرایطی فراهم شود که سوابق بیمه از دست رفته خبرنگاران به آن ها بازگردانده شود.

حیدری در ادامه از تمامی افرادی که در سال های قبل برای پیگیری بیمه خبرنگاران زحمات زیادی کشیده اند تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه به وضعیت رفاهی، خبرنگاران اشاره کرد و افزود: خبرنگاران در استان البرز همواره زحمات بسیاری در  مخابره و انتقال اخبار می کشند، اما از امکانات رفاهی کمتری برخوردار هستند. 

مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز افزود: با قول مساعد مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از این پس خبرنگاران عضو خانه مطبوعات از امکانات رفاهی این اداره نیز بهره مند می شوند.

بیمه خبرنگاران خانه مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر