کد خبر: 625630 A

قمری خبر داد:

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری با حضور در مجمع سالیانه هیات دوچرخه‌سواری استان البرز، دوچرخه سواری البرز را جزو 4 استان برتر کشور معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، خسرو قمری با حضور در مجمع سالیانه هیات دوچرخه سواری استان البرز، اظهار کرد: البرز همواره به‌عنوان یکی از استان‌های موفق کشور در بحث قهرمان‌پروری و کسب موفقیت‌های ورزشی مطرح بوده است.

وی افزود: دوچرخه‌سواری استان البرز از قهرمانان شایسته‌ای در سطح ملی بهره‌مند است که نقش پر رنگی نیز در ترکیب تیم‌های ملی رده‌های مختلف دارند.

قمری با اشاره به نکاتی درباره عملکرد هیات تاکید کرد: عملکرد هیات دوچرخه‌سواری البرز رضایت بخش بوده و البته از فضا و جای کار بیشتری برای کسب موفقیت‌های بزرگتر برخوردار است.

وی ادامه داد: استعدادیابی و توجه به هیات‌های شهرستانی از جمله مقوله‌هایی است که می‌تواند رشد و توسعه دوچرخه‌سواری البرز را دوچندان کند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به مقبولیت و پرطرفداری این رشته در سطح همگانی عنوان کرد: همکاری و تعامل با آموزش و پرورش برای علاقه‌مند کردن بیشتر نوجوانان و جوانان به دوچرخه‌سواری از نکاتی است که تسریع در پیشرفت این رشته به صورت چمشگیری افزایش خواهد داد.

وی تصریح کرد: جا دارد از حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برای توسعه رشته دوچرخه‌سواری قدردانی ویژه داشته باشم.

قمری در پایان تاکید کرد: قطعا دوچرخه‌سواری البرز در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.

خسرو قمری فدراسیون دوچرخه‌سواری دوچرخه سواری استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر