کد خبر: 413445 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از کشف بیش از سه میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق در البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، علی اکبر مختاری امروز با بیان این مطلب گفت: با رصدهای اطلاعاتی توسط ماموران پلیس آگاهی استان البرز درپی کسب خبر مردمی مبنی بر اینکه فردی در منطقه فردیس کرج اقدام به قاچاق لوازم آرایشی می‌کند با روشن شدن صحت موضوع ، دپو کالاهای قاچاق شناسایی و پس از بررسی بیش از سه میلیارد ریال لوازم بهداشتی قاچاق کشف و ضبط شد .

وی در ادامه با اشاره به دستگیری فرد مجرم این پرونده از روند پیگیری و بررسی این پرونده در شعبه هفتم تعزیرات حکومتی استان البرز خبر داد.

مختاری در ادامه با بیان این که طرح ملی مقابله با عرضه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی قاچاق به صورت ویژه در این استان پیگیری و در حال اجراست، افزود: در صورت مشاهده تخلف، علاوه بر ضبط کالاها، وسایل حمل و نقل و همچنین انبار یا مکان نگهداری و عرضه، مالکان و حاملان کالاها، به پرداخت جزای نقدی سنگین و سایر مجازات های قانونی محکوم می شوند.

وی در ادامه نسبت به فعالان بخش واردات، انبار، توزیع، خرید و فروش به خصوص تجار و صنوف مرتبط متذکر شد: در خصوص رعایت قوانین و مقررات موضوعه از جمله قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین رعایت ضوابط گمرکی و توزیع فروش کالاهای قاچاق مطلع و خود را ملزم به رعایت این قوانین بدانند.

کشف لوازم ارایشی قاچاق در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر