کد خبر: 239763 A

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز:

ظرفیت فعلی گرمخانه کرج متناسب با حجم نیازها نیست و پیگیری های لازم به منظور ایجاد ظرفیت های بیشتر و پوشش نیازها، توسط استانداری البرز و سایر دستگاه‌های مسئول در حال انجام است.

ظرفیت فعلی گرمخانه کرج متناسب با حجم نیازها نیست و پیگیری های لازم به منظور ایجاد ظرفیت های بیشتر و پوشش نیازها، توسط استانداری البرز و سایر دستگاه های مسئول در حال انجام است.

به گزارش ایلنا در کرج، حمیدرضا عسگری در بازدید از گرمخانه جدیدالتأسیس کرج، ضمن بررسی دقیق مسائل بهداشتی، درمانی، اسکان و تغدیه مهرجویان مستقر در این مجموعه، اهتمام تمامی مسئولان امر در راه اندازی گرمخانه و خدمات رسانی به نیازمندان را یک حرکت انسانی و فراتر از وظایف سازمانی توصیف کرد.

وی در این بازدید، نقش نهادهای مدنی در ساماندهی آسیب های اجتماعی و احیاء سرمایه های انسانی را بسیار تعیین کننده و اساسی دانست و تصریح کرد؛ سازوکارهای لازم به منظور مشارکت جدی مردم و ایفای نقش ملموس تر در حوزه مسائل اجتماعی استان بیش از گذشته فراهم خواهد شد.

عسگری با اشاره به برخی مشکلات و محدودیت های این مرکز، اذعان داشت؛ ظرفیت فعلی گرمخانه کرج متناسب با حجم نیازها نیست و پیگیری های لازم به منظور ایجاد ظرفیت های بیشتر و پوشش نیازها، توسط استانداری البرز و سایر دستگاه های مسئول در حال انجام است.

گرمخانه شهرداری کرج از بیست و هفتم آذرماه سال جاری در ضلع شرقی میدان پانزده خرداد کرج و با ظرفیت ۱۰۰ نفر ویژه مردان راه اندازی گردیده و به طور شبانه روز پذیرای در راه ماندگان و افراد بی خانمان و نیازمند است.

حمیدرضا عسگری بازدید از گرمخانه جدیدالتأسیس کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر