کد خبر: 239686 A

جانباز شهید حسن کولیوند که در سن ۲۱ سالگی در مناطق مختلف عملیاتی جنوب و غرب کشور حضوری فعال داشت، در سن ۲۶ سالگی و در منطقه عملیاتی شلمچه از ناحیه گردن قطع نخاع شد.

پیکر جانباز شهید حسن کولیوند از رزمندگان استان البرز که پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی ازمجروحیت دوران هشت سال دفاع مقدس، یکشنبه شب در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران به برادران وهمرزمان شهیدش پیوست، امروز در کرج، تشییع می شود.

به گزارش ایلنا در کرج، جانباز شهید حسن کولیوند که در سن ۲۱ سالگی در مناطق مختلف عملیاتی جنوب و غرب کشور حضوری فعال داشت، در سن ۲۶ سالگی و در منطقه عملیاتی شلمچه از ناحیه گردن قطع نخاع شد.

وی به علت مشکلات شدید جسمی از مدت ها پیش درآسایشگاه حضرت امام خمینی(ره) تهران بسر می برد که باوجود مشکلات جسمی زیاد، صبر وروحیه مثال زدنی داشت.

این جانباز نیز به علت عارضه کلیوی از چند روز پیش در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران بستری شد که پس از گذشت چند روز مشکلات تنفسی نیز بر دیگر عوارض ناشی از جراحاتش افزوده شد و سرانجام بر اثر همین عوارض دوشنبه شب به لقاء الله پیوست.

در دوران دفاع مقدس دو برادرگرانقدر وی به نام های شهیدان ' محمد صفا ' و ' محمدباقر ' در راه دفاع از ایران اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی شربت شهادت نوشیدند.

شهید محمد صفا در عملیات والفجر مقدماتی و شهید محمد باقر در عملیات بدر در سال ۱۳۶۳ به شهادت رسیده بودند.

مراسم پیکر مطهر جانباز شهید حسن کولیوند امروز سه شنبه، ساعت ۱۳:۳۰ از خیابان شهرداری محمدشهر به سمت مسجد جامع این شهر تشییع و در امامزاده بی بی سکینه(س) ماهدشت کرج به خاک سپرده می شود.

همچنین مراسم ختم این جانباز شهید روز پنج شنبه، ۱۸ دی ماه جاری، ساعت ۱۴ الی ۱۶ در مسجد جامع روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار خواهد شد.

خبرگزاری کار ایران(ایلنا) در استان البرز، شهادت این سردار و جانیاز سرافراز و رشید اسلام را به خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای روح آن عزیز سفر کرده، علو درجات را از خداوند منان مسئلت دارد.

تشییع پیکر سردار شهید "حسن کولیوند" در کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر