کد خبر: 230893 A

رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری البرز خبر داد:

و کامیون حامل ۲۰ تن سبوس یارانه ای که به صورت قاچاق خارج از شبکه توزیع، در حال انتقال به استان همجوار و فروش در بازار سیاه بود، کشف و ضبط شد.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری البرز از کشف دو کامیون حامل ۲۰ تن سبوس یارانه ای در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، سعید شفیعیان با اعلام این خبر افزود: در هفته اخیر دو کامیون حامل ۲۰ تن سبوس یارانه ای که به صورت قاچاق خارج از شبکه در حال انتقال به استان همجوار و فروش در بازار سیاه بود، کشف و ضبط شد.

شفیعیان در ادامه با بیان این مطلب که این کامیون باید در کارخانه آرد ماهدشت تبدیل به سبوس شود، از تشکیل دو نشست فوق العاده کارگروه ماده ۱۲(استاندارد سازی) جهت تسریع در صدور مجوز تولیدکنندگان مشتقات نفتی خبر داد و گفت: این کارگروه هفت گانه با ترکیب نماینده دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صنعت، معدن و تجارت و شرکت پخش فراورده های نفتی، وظیفه تأیید محصولات مشتق از نفت را دارد.

شفیعیان افزود: دبیر این کارگروه اداره کل استاندار و رئیس آن نیز سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استان است که با تشکیل این جلسات مشکل معطلی تولیدات صادراتی کارخانجات مذکور حل و پرونده های مربوطه در این رابطه به صفر رسیده است.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات کارگروه سوخت کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای اصلاح توزیع سوخت یارانه ای ساکنان مناطق فاقد گاز شهری و شناسایی مصرف کنندگان واقعی سوخت از دیگر پیگیری های این مرکز در مبارزه با قاچاق کالا بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به فوریت فرایند تشکیل پرونده و دستگیری دو نفر از متهمان این اقدام صورت گرفت.

شفیعیان کشف 20 تن تن سبوس یارانه ای در استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر