کد خبر: 223761 A

استاندار البرز در جمع مدیران استانی:

% ۸۰ جمعیت استان البرز، در کلانشهر کرج، تجمیع شده، که این موقعیت می تواند پایلوت، محک و فرصت مناسبی برای اجرای برنامه های مورد منظور مدیران در سطح استان البرز باشد / منابع و بودجه های ملی، نمی تواند پاسخگوی پروژه های استانی باشد.

استاندار البرز با بیان این مطلب که مهمترین پیام انقلاب ما اخلاق مداریست، بر لزوم رعایت اخلاق و سلامت اداری مدیران استان البرز تاکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، استاندار البرز، در جلسه شورای اداری استان که با حضور نمایندگان مجلس، مدیران کل استان، فرمانداران، شهرداران استان البرز و همچنین نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کرج برگزار شد، اظهار داشت: مدیران می بایست در تعامل با مردم و ارباب رجوع به گونه ای رفتار کنند که مردم، اخلاق مداری را، در چهره های آنها ببینند و همچنین برخورد آنها با مردم به گونه ای باشد که مردم با آنها احساس راحتی و نزدیکی کنند.

طهایی در ادامه این جلسه، با گریزی به مسائل و مشکلات مترتب استان البرز، با اشاره به ویژه بودن موقعیت شهرستان کرج، در بین سایر شهرستان های استان البرز گفت: ۸۰% جمعیت استان البرز، در کلانشهر کرج، تجمیع شده، که این موقعیت می‌تواند پایلوت، محک و فرصت منسبی برای اجرای برنامه های مورد منظور مدیران در سطح استان البرز باشد.

وی در ادامه با گریزی به مسائل سیاسی کشور و با بیان این مطلب که دولت فعلی حاصل حماسه سیاسی مردم در سال ۹۳ است و وی با بیان این مطلب که دولت روحانی دولت اعتدال است و هدف این دولت، جنگ با مخالفان و جنجال آفرینی نیست، تصریح کرد: خوشبختانه با اعتقاد و حمایت های همه جانبه ای که تا به اکنون رهبری، از دولت داشته اند و رضایتی که ایشان از دولت دارند، توقع می رود کسانی هم که در کشور تریبون در دست دارند و در لایه های مختلف جامعه صاحب نظر، مسئولیت و نفوذ کلامی دارند بجای برجسته کردن عیوب و کم و کاستی ها، در راستای اعتلای کشور، از دولت، حمایت کنند.

وی در ادامه، با گریزی به بحثپروژه های نیمه تمام و کمبود منابع، برای اتمام این پروژه ها گفت: متاسفانه برای اتمام پروژه هایی که در دو دولت قبل کلید خورده، میلیاردها تومان منابع و بودجه لازم است که از این رهگذر، منابع و بودجه های ملی، نمی تواند پاسخگوی پروژه های استانی باشد.

طهایی، در پایان، با اشاره به تبصره ۱۶ قانون استان ها، که طبق این قانون، بخشی از درآمدهای مالیاتی استان ها، می‌بایست، برای اجرای پروژه های عمرانی در همان استان هزینه شود تصریح کرد: باید، به سمت ایجاد درآمد های محلی استانی، در راستای پوشش تمام و یا بخشی از هزینه هایی که می بایست در حوزه های مختلف و خاصه عمرانی صرف شود، حرکت کنیم.

استاندار البرز جلسه شورای اداری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر