کد خبر: 207963 A

استاندار البرز در دیدار با معاون وزیر صنایع تصریح کرد:

صنایع البرز مشکلات سال‌های گذشته خود را همراه دارد / استان البرز بار تهران را به دوش می‌کشد / آب؛ مهم‌ترین دغدغه صنایع البرز

استاندار البرز در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر ضرورت حمایت ملی از استان البرز، عمده دغدغه صنایع را کمبود آب برشمرد.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدحمیدطهایی استاندار البرز در دیدار مشترک با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت که در استانداری برگزارشد، اظهارداشت: یکی از بخش های توسعه ای استان حوزه صنعت، معدن و تجارت است، استان البرز با برخورداری از شهرک های صنعتی دولتی و خصوصی سهم قابل توجهی در صنایع تولیدی کشور عهده دار است.

وی با مهم دانستن رفع موانع صنعتی در این استان افزود: یکی از مسائل مبتلابه صنعت در استان البرز مسائل و مشکلات مربوط به سالهای گذشته است که امید می رود با سفرهای وزرا و معاونان به این استان پیگیری و رفع شود.

استاندار البرز با بیان اینکه ۴ سال است بخشی از استان تهران منفک شده و البرز نامیده می شود، افزود: این استان همجوار با پایتخت، بخشی از بار تهران را به دوش می کشد و انتظار می رود مدیریت کلان و ملی ما را در تحقق اهداف و توسعه محوری یاری دهد.

نماینده عالی دولت در البرز با تأکید بر اینکه این استان در ابتدایی ترین مسائل همچون مکان و ساختمان اداری با مشکل مواجه است، خواستار ابلاغ پیام دغدغه های این استان به وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت شد و خاطر نشان کرد: ما مدیران مسئولیت هایی داریم که باید پاسخگوی آن به دولت محترم و مردم باشیم بنابراین انتظار می رود مسئولان نیز ما را همراهی نمایند.

وی در ادامه مشکل آب صنایع را مهمترین دغدغه موجود در این حوزه برشمرد و افزود: بسیاری صنایع این استان با مشکل کمبود آب مواجه هستند و از سوی دیگر نیز شاهد استقبال سرمایه گذاران جهت احداثشهرک های جدید صنعتی هستیم.

طهایی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف، بالاخص صنعت، در دستور کار ما قرار دارد، گفت: باید محدودیت ها را به گونه ای مدیریت کنیم که زمینه حضور سرمایه گذاران را نیز فراهم آورده و به توسعه پایدار در این استان دست یابیم.

سیدحمیدطهایی دیدار مشترک با معاون وزیر صنایع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر