کد خبر: 207947 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد:

ملاک و معیار معرفی کارگران نمونه در مرحله مقدماتی را رعایت شئونات اسلامی و اصول اخلاقی، مسوولیت پذیری، وجدان کاری، نظم و انضباط فردی، فنی و در مجموع حسن انجام کار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ‌فرآیند ثبت نام از کارگران و گروه‌های کار نمونه سال ۹۳ به منظور شرکت در جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کاری نمونه استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، علی ایمانی با اعلام این خبر افزود: کارگران و گروه‌های کار می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی(alborz. mcls. gov. ir سایت اینترنتی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز) فرمهای‌های ثبت نام را دریافت کرده و پس از تکمیل به همراه مستندات ذکر شده در فرم‌ها به واحد امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی جهت ثبت نام ارائه دهند.

وی در ادامه افزود: کارگران و گروههای کار می‌توانند تا تاریخ ۱۳ مهرماه سالجاری نسبت به ثبت نام در جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کاری نمونه استان اقدام کنند.

ایمانی ملاک و معیار معرفی کارگران نمونه در مرحله مقدماتی را رعایت شئونات اسلامی و اصول اخلاقی، مسوولیت پذیری، وجدان کاری، نظم و انضباط فردی، فنی و در مجموع حسن انجام کار اعلام کرد و گفت: به استناد ماده ۱۹۵ قانون کار و به منظور تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر، همه ساله کارگران نمونه سال در بخشهای مختلف صنعتی، تولیدی، کشاورزی و خدماتی سراسر کشور تجلیل می‌شوند.

مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان البرز شرط راه یابی به مراحل استانی و کشوری را داشتن ایده جدید، خلاقیت و ابداع عنوان کرد و گفت: از بین افراد ثبت نام شده در مرحله مقدماتی، کارگرانی که با ابداع، اختراع و نوآوری توانسته‌اند سودآوری ارزی و ریالی را برای واحد خود به دست آوردند مجوز ورود به مراحل بالا‌تر را دریافت می‌کنند.

وی اظهار داشت: در ‌‌نهایت راه یافته گان به مرحله کشوری به عنوان کارگر نمونه کشور طبق روال سال‌های گذشته در حضور رییس جمهور محترم تجلیل خواهند شد.

این جشنواره در سه سطح مقدماتی، استانی و ملی برگزار می‌شود.

علی ایمانی آغاز ثبت نام از کارگران و گروه‌های کار نمونه در استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر