کد خبر: 189810 A

رئیس مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج خبر داد:

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بدون آزمون ورودی در مقطع کاردانی و به صورت ترمی و در ۷ عنوان کد رشته در مهر ماه سال جاری دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج از پذیرش دانشجو بدون آزمون ورودی در هفت عنوان کد رشته در این مرکز خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، حسین آبین با اعلام این خبر گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بدون آزمون ورودی در مقطع کاردانی و به صورت ترمی در مهر ماه ۱۳۹۳ دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان عناوین کد رشته‌ها افزود: «کاردانی حرفه‌ای سینما - تصویربرداری»، «کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی - نقاشی»، «کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی - عکاسی»، «کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی - گرافیک»، «کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی - نقاشی ایرانی»، «کاردانی فنی معماری - معماری شهری» «کاردانی فنی شهرسازی» عناوین این کد رشته‌ها است.
آبین خاطر نشان کرد: اکثر واحدهای درسی در رشته‌های تحصیلی فوق به صورت عملی ارائه می‌شود و دانشجویان با ثبت نام در این رشته‌ها با گذراندن ترم یک می‌توانند در عرصة اشتغال حضور یابند.

این مسئول با بیان این‌که دورهٔ کار‌شناسی این کد رشته‌ها به کد رشته‌های این مرکز افزوده خواهد شد تصریح کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با برگزاری نمایشگاه‌ها، کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های کاربینی و کارورزی، دانشجویان را برای حضور فعال در بازار کار آماده می‌کند.

وی با اشاره به مهلت ثبت نام در این کد رشته‌ها تصریح کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام در کد رشته‌های مذکور از تاریخ ۳۱ تیر ماه لغایت شش مرداد می‌توانند به آدرس www. sanjesh. org مراجعه و یا با شماره‌های ۰۲۶۳۲۵۳۶۴۶۹ و ۰۲۶۳۲۵۰۸۲۲۲ داخلی ۱۰۹ تماس بگیرند.

حسین آبین پذیرش دانشجو بدون آزمون جهاد دانشگاهی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر