کد خبر: 179511 A

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خبر داد؛

جشنواره سالانه عکس طبیعت فرصتی مهیا می کند که عکاسان استان علاوه بر بروز استعدادها و توانایی های خود در هنر عکاسی، زمینه آشنا کردن مردم با پتانسیل های گردشگری استان را نیز ایجاد کنند.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از برگزاری جشنواره سالانه عکس طبیعت در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج؛ ابراهیم شریفی اظهار کرد: این جشنواره با هدف شناساندن جاذبه های گردشگری استان به البرز نشینان برگزار می شود.


وی خاطر نشان کرد: با برگزاری این جشنواره البرزی ها با جاذبه های گردشگری استان خود بیش از پیش آشنا می شوند و همین امر باعثمی شود که در اوقات فراغت خود به جای سفر به سایر استان های دیگر البرز گردی را در اولویت خود قرار دهند.

وی افزود: در حال حاضر بسیاری از ساکنین البرز با جاذبه های گردشگری این استان آشنا نیستند و از وجود بسیاری ازفضاهای بکر زیبا و طبیعی این استان بی خبرند.

وی ادامه داد: این جشنواره فرصتی مهیا می کند که عکاسان استان علاوه بر بروز استعدادها و توانایی های خود در هنر عکاسی، زمینه آشنا کردن مردم با پتانسیل های گردشگری استان را نیز ایجاد کنند.

شریفی تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا ۳۱ شهریور ماه به دبیرخانه این سالانه عکاسی ارسال کنند.

این مسئول ابراز کرد: پس ازبررسی آثار، بهترین عکس ها انتخاب و در مراسم اختتامیه این جشنواره که در اواخر مهر ماه برگزار می شود از برگزیدگان این رویداد فرهنگی – هنری تقدیر می شود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ابراهیم شریفی جشنواره سالانه عکس طبیعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر