کد خبر: 172974 A

علاوه بر استان البرز شهرستان های شش گانه نیز برنامه های مجزایی جهت اعزام زائران به حرم امام راحل خواهند داشت.

رئیس ستاد بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) استان البرز از آمادگی استان به منظور هر چه پربارتر برگزار شدن ویژه برنامه های این ایام خبر داد.
به گزارش ایلنا در کرج شاهپور رستم زاده با اعلام این خبر گفت: علاوه بر استان البرز شهرستان های شش گانه نیز برنامه های مجزایی جهت اعزام زائران به حرم امام راحل خواهند داشت.
وی با بیان اینکه ۲۷ هزار زائر از کلیه شهرستانهای استان در روز سالگرد ارتحال به حرم امام خمینی(ره) اعزام می شوند؛ یادآور شد: استان البرز میزبان ۳۹ هزار زائر از استانهای غربی کشور نیز خواهد بود.
رئیس ستاد بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در استان ادامه داد: کلیه دستگاه های خدمات رسان نیز به همین منظور در آماده باش قرار دارند.
وی افزود: در این ایام در نقاط مختلف استان آمبولانس و چادرهای امدادی مستقر خواهد بود و علاوه بر آن در ستاد اصلی استان در جوار حرم امام راحل که همانند سالهای گذشته پارکینگ شماره ۳ خواهد بود، تیم های امدادی مهیای خدمات رسانی به زائران خواهند بود.
رستم زاده افزود: سپاه، ناجا، راهور، اورژانس، هلال احمر و سایر دستگاه های خدمت رسان با آمادگی کامل به استقبال هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) خواهند رفت.

آماده باش استان البرز امام خمینی امام راحل خدمات رسانی هلال احمر استان استقبال بیست سالگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر