کد خبر: 151951 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز خبر داد:

خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده تاکنون هیچ گونه کمبودی در سطح بازار گزارش نشده و سعی خواهد شد تا با تامین به هنگام مطالبات بازار از هرگونه اختلالی در این سطح ممانعت به عمل آید.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز ضمن تقدیر از همکاری موثر اصناف در روند تثبیتی قیمت ها در سطح بازار از اتخاذ تصمیمات کارساز جهت حفظ آرامش بازار استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، ایرج موفق در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: امسال در ۱۰ نقطه از استان، برپایی نمایشگاه های بهاره با تعداد غرف بالغ بر ۱۳۰۰ مورد پیش بینی شده که ۱۳۰ مورد از مجموع غرفه ها به واحدهای صنعتی اختصاص یافته که عرضه مستقیم کالاهای تولیدی خود را در دستور کار دارند و ۳۷ غرفه رایگان جهت توزیع اقلام اساسی از جمله کیف، کفش، پوشاک، آجیلوخشکبار، موادغذایی و پروتئینی، شوینده‌ها، شیرینی و شکلات.

وی تصریح کرد: برای توزیع میوه شب عید نیز با همکاری اتحادیه میوه فروشان کرج و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری، ۲۶۰ غرفه در نظرگرفته شده که از ۲۷ اسفندماه عرضه سیب و پرتقال را در این جایگاه ها آغاز خواهند کرد.

موفق همچنین از اجرای طرح فروش فوق العاده با مشارکت بالغ بر ۴۰۰ واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: واحدهای صنفی مذبور ضمن رعایت ضوابط قیمت گذاری با تخفیفی در حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد به مردم ارائه خدمت می نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده تاکنون هیچ گونه کمبودی در سطح بازار گزارش نشده و سعی خواهد شد تا با تامین به هنگام مطالبات بازار از هرگونه اختلالی در این سطح ممانعت به عمل آید.

ایرج موفق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز کنترل بازار شب عید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر