خبرگزاری کار ایران

رئیس سازمان استاندارد کشور:

شهید جمهور، سطح کیفیت و استاندارد را در تراز یک مدیر عالی در تراز انقلاب اسلامی ارتقا داد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۷۱۰۹

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، گفت: شهید جمهور با نگاه مردمی، شخصاً استاندارد‌های خدمت را با مؤلفه‌های علم پایه، غیرتبلیغاتی، عمل گرایی، میدانی بودن، تلاش خالصانه تدوین و شخصاً اجرا کرد.

به گزارش ایلنا از البرز، مهدی اسلام پناه در مراسم یادبود « شهدای خدمت » که امروز با حضور کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران و دیگر مسئولان این سازمان در مسجد این سازمان واقع در کرج برگزار شد در توصیف  شهید رئیسی اظهار کرد؛ این شهید را رئیس جمهور محبوب مظلومان دانستند که در حوزه استاندارد؛ خدمت به مردم را به عنوان یک کلید واژه‌؛ پیوسته تکرار و تاکید داشت. 

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، در ادامه اذعان داشت: شهید جمهور با نگاه مردمی، شخصاً استاندارد‌های خدمت را با مؤلفه‌های علم پایه، غیرتبلیغاتی، عمل گرایی، میدانی بودن، تلاش خالصانه تدوین و شخصاً اجرا کرد و در واقع سطح کیفیت و استاندارد را در تراز یک مدیر عالی در تراز انقلاب اسلامی ارتقا داد. 

اسلام پناه در این مراسم با بیان اینکه ما افتخار داشتیم در سازمان ملی استاندارد ایران برابر قانون زیر نظر مستقیم ریاست محترم جمهور شهیدمان کار کنیم، ادامه داد: افتخار بزرگی بود برای ما که از مسلک روش و توانمندی‌های این انسان بزرگ و آسمانی در انجام تمامی وظایف و تکالیف قانونی این سازمان بیاموزیم. 

همچنین در ادامه این مراسم، مداحان اهل بیت به ذکر مصیبت پرداختند و آیت الله محمد حسن اختری مشاور رئیس جمهور و رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به بیان جایگاه شهید و شهادت از دیدگاه قرآن و احادیث پرداخت و با اشاره به تلاش ها و خدمات شهید جمهور و سایر شهدای خدمت؛ گفت: به تعبیر قرآن، آنان که در راه جهاد به شهادت می رسند، در بالاترین جایگاه در نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.  

وی در سخنرانی خود با اشاره به تلاش خستگی ناپذیر شهید رییسی در خدمت به مردم تاکید کرد: همه ما باید در مسیر خدمت به مردم ، منش، رفتار و سلوک، این شهید را الگو خود قرار داده و رهروشان باشیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز