کد خبر: 138338 A

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری البرز:

پیش بینی ساز و کار مناسب با هدف تامین، تولید، ذخیره سازی و توزیع مطمئن کالاهای اساسی و راهبردی مردم، به ویژه در زمان بحران از جمله؛ ضروریات " کارگروه صنعت " پدافند غیر عامل است.

ایلنا: مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری البرز گفت: پدافند غیر عامل تضمین کننده پایداری ملی و کاهش خطرات برای جامعه است.

به گزارش ایلنا در کرج، سید شهاب الدین حسینی با بیان این مطلب در اولین کارگروه صنعت، معدن و تجارت افزود: صنعت و تجارت به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیر ساخت‌های استان در حوزه اقتصاد و بروز هر نوع اختلال در عملکرد آن، آسیب‌های فراوانی را متوجه استان خواهد کرد.

وی گفت: پیش بینی ساز و کار مناسب با هدف تامین، تولید، ذخیره سازی و توزیع مطمئن کالاهای اساسی و راهبردی مردم، به ویژه در زمان بحران ازجمله؛ ضروریات این کارگروه است.

وی بر لزوم افزایش ضریب امنیت و ایمنی و بکارگیری تمهیدات لازم برای پایداری هر چه بیشتر در هر شرایطی، به ویژه شرایط تهدید و بحران در این حوزه تاکید کرد.

مدیرکل پدافند غیر عامل استان اضافه کرد: پدافند غیر عامل مجموعه اقدامات غیر مسلحانه است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌شود.

حسینی افزود: پدافند غیر عامل باید در لایه‌های مختلف جامعه از خانه تا نیروگاه، مکان‌های نظامی، تاسیسات برقی و آبی و جامعه صنعتی اجرایی شود، بر همین اساس در کارگروه تخصصی با نام صنعت، معدن و تجارت، جذب و حمایت از سرمایه گذاران گنجانده شود که خود شاخصی ممتاز در مسیر تحقق پایداری ملی است.

شایان ذکر است؛ در این جلسه، مدیرکل پدافند غیرعامل استان، «مدیرکل صنعت، معدن و تجارت» را به عنوان «رئیس کارگروه صنعت، معدن و تجارت پدافند غیر عامل» معرفی کرد.

سید شهاب الدین حسینی کارگروه صنعت، معدن و تجارت البرز حمایت از سرمایه گذاری پدافند غیر عامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر