کد خبر: 138335 A

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز خبر داد:

به منظور بهبود وضعیت معیشتی اقشار آسیب پذیر اتباع خارجی و پر بار شدن سبد مصرفی خانوارهای بی‌بضاعت، سبد غذایی میان ۲۰۰ خانوار استان توزیع شد.

ایلنا: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرزگفت: به مناسبت میلاد حضرت رسول(ص) در راستای کمک به معیشت اتباع خارجی ساکن در استان اقلام خوراکی میان ۲۰۰ خانوار توزیع شد.

به گزارش ایلنا در کرج، بهزاد جعفری با بیان این مطلب افزود: به منظور بهبود وضعیت معیشتی اقشار آسیب پذیر اتباع خارجی و پر بار شدن سبد مصرفی خانوارهای بی‌بضاعت، سبد غذایی میان ۲۰۰ خانوار استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم و کاری این اداره کل، بحثحمایت از اقشار آسیب پذیر است، گفت: باتوجه به وضعیت مالی نامناسب این اقشار، اقلام غذایی شامل؛ برنج، روغن، حبوبات، مرغ و… توزیع شود.

جعفری تصریح کرد: به لطف خداوند امسال توانسته‌ایم چندین مرحله توزیع اقلام و کارت‌های رفاهی میان اقشار آسیب پذیر و کم درآمد اتباع خارجی داشته باشیم و تمامی این خدمات بدون لطف پروردگار متعال و توجه خاص حضرت رسول الله(ص) می‌سر نبود چرا که این بار به مناسبت میلاد حضرت رسول این اقدام صورت گرفت.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز در پایان با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین آموزه‌های دین اسلام خدمت به مردم و نیازمندان است، گفت: توفیقی حاصل شد تا ما هم پس از مدت‌ها که شرایط این اقشار به یکی از دغدغه‌های اصلی این اداره کل مبدل شده بود با تهیه این اقلام یک گام به هدف اصلی خویش نزدیک شویم.

بهزاد جعفری توزیع سبد غذایی اقشار آسیب پذیر اتباع خارجی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر