خبرگزاری کار ایران

| 03:42   
کد خبر : ۱۳۷۹۲۲۵

برگزاری ۳۲۰۰ فعالیت فرهنگی در کتابخانه‌های البرز

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز از برگزاری ۳۲۰۰ فعالیت فرهنگی در ۴ ماهه نخست سال جاری در کتابخانه‌های عمومی استان خبرداد.

برگزاری ۳۲۰۰ فعالیت فرهنگی در کتابخانه‌های البرز

به گزارش ایلنا از البرز، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ با حضور حجت الاسلام قادر محمدی امام جمعه شهرستان چهارباغ، داود جعفری رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی و فرماندار شهرستان چهارباغ، علی معدنی‌پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ معاون فرماندار، بخشداران و دیگر مسئولین شهری و شهرستانی و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان چهارباغ ضمن تقدیر از اقدامات کتابخانه‌های عمومی و تقویت زیرساخت‌های کتابخانه‌ای در این شهرستان نوپا و جذب مناسب نوجوانان و جوانان در کتابخانه‌های عمومی گفت: وجود ۵ کتابخانه عمومی در شهرستان چهارباغ و خدمات به مردم این شهرستان در کتابخانه‌ها رضایت بخش است اما آنچه که از مدیران استانی و شهرستانی انتظار می‌رود احداث کتابخانه در دیگر مناطق از جمله شهرک ابریشم چهارباغ و بهره مندی مردم از فضاهای مطالعه است و باید برای این موضوع نیز در شهرستان برنامه ریزی صورت گیرد.

علی معدنی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز نیز طی سخنانی با اشاره به همدلی و همراهی امام جمعه و فرماندار شهرستان چهارباغ با این اداره کل بیان داشت: توجه به توسعه کتابخانه‌ها در مناطق مختلف شهری و روستایی از برنامه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی است و در این مسیر همراهی و یاری مسئولین شهرستانی و شهری و همچنین خیرین کتابخانه ساز موثر است.

معدنی‌پور در ادامه با اشاره به برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی و اجتماعی که در کتابخانه‌های استان البرز صورت می‌گیرد تصریح کرد: برگزاری ۳۲۰۰ برنامه فرهنگی در ۴ ماهه نخست سال جاری با برنامه ریزی کتابداران در کتابخانه‌های عمومی استان نمایانگر تحول در خدمت‌رسانی کتابخانه هاست.

در این جلسه داود جعفری فرماندار شهرستان چهارباغ و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان از پیگیری برای ساخت کتابخانه در شهرک ابریشم خبرداد و اظهار امیدواری کرد با مصوباتی که در آینده در انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خواهیم داشت در بخش مرکزی و رامجین نیز شاهد ساخت کتابخانه باشیم.

در پایان این جلسه نیز مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز